Biotrend Enerji’ye yılın Biyokütle Enerji Firması ödülü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Biotrend Enerji’ye yılın Biyokütle Enerji Firması ödülü
Biotrend Enerji’ye yılın Biyokütle Enerji Firması ödülü

Quality Magazine Dergisinin 12. Yılına özel düzenlenen En Quality Ödül Töreninde, sürdürülebilir bir gelecek için yeni nesil yatırımlara koşan Biotrend Enerji, En Quality Biyokütle Enerji Firması Ödülü’nün sahibi oldu. 

 

2 Haziran günü gerçekleşen ve 35 ayrı kategoride “En Quality” markaların belirlendiği gecede Biotrend Enerji’ye verilen “En Sürdürülebilir Gelecek” ödülünü, marka ve aile adına Doğanlar Holding İcra Kurulu Üyesi ve İnşaat grubu Başkan Vekili Doğan Ali Doğan teslim aldı. 

 

Doğan Ali Doğan, çevresel ve ekonomik katma değeri yüksek projeler hayata geçirme hedefiyle 2017 yılında kurulan ve bugün 18 tesisiyle atıkları enerjiye dönüştüren Biotrend Enerji adına bu ödülü almanın verdiği gururu dile getirdi. Alternatif enerji üretimi konusunda yatırımlar yapma misyonunun yanı sıra, teknolojik olarak bir üretim ve uygulama merkezi olma yolunda ise hız kesmeden yollarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Biotrend Enerji’ye yılın Biyokütle Enerji Firması ödülü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cihan Nacar Defilesi bugün saat 19:00 ‘da Youtube ‘da! 5 ay sonra ilk konser Yeni BMW iX3 Online Dünya Lansmanı ile Tanıtılacak Tahkim’den Göztepe-Beşiktaş kararı! HUAWEI X Gentle Monster Eyewear II ve HUAWEI FreeBuds Studio ön satışa sunuldu Türk Telekom’dan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na iletişim ve teknoloji desteği

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır