Birbirinden İddialı Yapımlar Şubat Ayında National Geographic NOW’da

Ana Sayfa » MAGAZİN » Birbirinden İddialı Yapımlar Şubat Ayında National Geographic NOW’da
Birbirinden İddialı Yapımlar Şubat Ayında National Geographic NOW’da

Avrupa kıtasının coğrafi ve kültürel açıdan dikkat çeken destinasyonları, yüksek teknoloji ve mühendislik harikası yapılar ve çok daha fazlasını anlatan belgeseller “Avrupa” başlığı altında National Geographic NOW ile dilediğiniz zaman sizinle!

Gökyüzünden Avrupa

National Geographic’in en dikkat çeken yapımlarından biri olan “Gökyüzünden Avrupa” bakış açınızı değiştirerek, Avrupa kıtasının coğrafi ve kültürel açıdan merak uyandıran destinasyonlarını farklı bir şekilde keşfetmenizi sağlıyor. İspanya, İtalya, Almanya ve daha birçok ülke gökyüzünden çekilen özel görüntüler eşliğinde şimdi National Geographic NOW’da sizlerle.

Sular Çekilince

Daha önce hiç görülmemiş kayıp dünyalara doğru yolculuğa çıktığımız “Sular Çekilince”, su altı dünyasının en karanlık ve en derin köşelerini araştırarak yeryüzündeki batık şehirleri, gemi enkazlarını ve derinliklerdeki mucizeleri keşfetmemizi sağlıyor.

Notre Dame Felaketi

15 Nisan 2019’da Paris’in sembollerinden biri olarak kabul edilen Notre Dame Katedrali’nde büyük bir trajedi yaşandı. Tarihin en önemli mimari yapıtlarından, adeta kültürel bir dönüm noktası olarak gösterilen Notre Dame Katedrali’nde yangın çıktı. Yangının söndürülmesi neredeyse 15 saat sürdü.
Tüm dünyanın gözleri önünde büyük bir özveriyle yangını durdurmaya çalışan itfaiye ve polis ekiplerinin mücadelesini ekrana taşıyan “Notre Dame Felaketi” yaşanan büyük trajediye odaklanıyor. Olay yerinden olağanüstü görüntülerin ve ilgili ekiplerle yapılan röportajların yer aldığı “Notre Dame Felaketi” Şubat ayında National Geographic NOW’da.
National Geographic’in geniş arşivinden en beğenilen, en güncel ve sürekli yenilenen belgeselleri ekranlara taşıyan National Geographic Now, izleyicilere beIN CONNECT ve KabloTV üzerinden diledikleri zaman diledikleri yerde ulaşma imkanı sağlıyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Birbirinden İddialı Yapımlar Şubat Ayında National Geographic NOW’da - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

‘Herkesin kıskandığı özgür bir kız’ ​Türk Nükleer Mühendis Kızların Büyük Başarısı Ünlüler Okan İşalan’a koşuyor Ali Kaya: “Boğaziçi’ndeki darbe arayışına geçit vermeyeceğiz” Emre Ararat ilk şarkısıyla pandemi sürecinden bıkanların sesi oldu Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı’ndan 7 Aralık Haftası Burç Yorumları

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır