Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bizimkiler Dizisi’nin Cemil’i sosyal medyadan iyi haber paylaştı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Bizimkiler Dizisi’nin Cemil’i sosyal medyadan iyi haber paylaştı
Bizimkiler Dizisi’nin Cemil’i sosyal medyadan iyi haber paylaştı

Bizimkiler Dizisi’nde Cemil karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner geçen hafta Perşembe günü İzmir’de hastaneye kaldırılmıştı. Sağlık durumunun iyiye gittiğini “Cemiller Ölmez” mesajıyla duyurdu.

Sayıner sosyal medyadan paylaştığı mesajda şunları söyledi; “ “Sevgili basın mensubu arkadaşlarım ve değerli hayranlarım; son günlerde sosyal medya, TV ve basında çıkan sağlık durumumla ilgili olumsuz haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Genel bir sağlık düzenlemesi için hastanede yatmaktayım. Sanılanın aksine sağlık durumum iyiye gitmekte. Bu süreçte bana desteği olan Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer ve eşi, hastanemizin kıymetli başhekimi, değerli dostlarım ve iyi dileklerini esirgemeyen siz çok kıymetli hayranlarıma sonsuz teşekkür ederim. ‘Cemiller ölmez’ diyor ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız”

 BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Bizimkiler Dizisi’nin Cemil’i sosyal medyadan iyi haber paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA CAN FEDA… DEÜ’den Alzheimer farkındalığı sergisi Rolls-Royce Sıfır AOG (Aircraft On The Ground) Noktasına Ulaştı Eğitim-Bir-Sen İzmir Şube Başkanı Ali Kaya: Somut adımlar atılmalıdır Rus savaş gemisi ‘Orsk’ Akdeniz’e iniş yapıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır