BMW Excellence Club BMW’nin Yoldaki Sürüş Ayrıcalıklarını Hayatın İçine Taşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » BMW Excellence Club BMW’nin Yoldaki Sürüş Ayrıcalıklarını Hayatın İçine Taşıyor
BMW Excellence Club BMW’nin Yoldaki Sürüş Ayrıcalıklarını Hayatın İçine Taşıyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, BMW otomobillerinin yollarda yaşattığı ayrıcalığı hayatın içine taşıyan yepyeni bir platform oluşturdu. Otomobili yaşam tarzı haline getiren BMW sahiplerine özel sanattan spora, modadan seyahate farklı alanlarda eşsiz deneyimler ve kişiye özel sürprizler vadeden BMW Excellence Club, önde gelen pek çok Premium markada da avantajlar ve ayrıcalıklar sunuyor.

BMW’nin Mükemmellik Tutkusu BMW Excellence Club’da Hayat Buluyor

BMW’nin mükemmelliğe olan inancını ve tutkusunu sosyal hayatın içine taşıyan BMW Excellence Club, en ince zevkleri ve beklentileri karşılayacak bir ayrıcalıklar dünyası sunuyor. BMW kullanıcılarına modadan seyahate, sanattan spora kişiye özel deneyimler tasarlayan BMW Excellence Club, üyelerinin otomobilleriyle ilgili tüm süreçlerinde de öncelikler sağlıyor. Böylece BMW’nin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ve deneyimlerle üyelerine kendini özel hissettiriyor.

Tutkuları ile daima zirvede bulunanlar için kurulan bu kulüpte geleceğe ilham veren yeni bir lüks anlayışı keşfediliyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

BMW Excellence Club BMW’nin Yoldaki Sürüş Ayrıcalıklarını Hayatın İçine Taşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

GOKO! Universal Müzik Türkiye Ailesine Katıldı! KRAL GERİ DÖNÜYOR.. Range Rover Velar Yıl Sonuna Özel Faiz Avantajıyla Showroomlarda Gölbaşı Belediyesi, 29 Ekim Coşkusunu Sokaklara Taşıdı… Cenk Eren “Ahirim Sensin”i Söyledi, Neşet Ertaş’ı Sahnesinde Andı “Hoş Geldin Bebek” Projesi kalplere dokunmaya devam ediyor…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır