Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bodrum’da DSİ Hatları Patlamaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bodrum’da DSİ Hatları Patlamaya Devam Ediyor
Bodrum’da DSİ Hatları Patlamaya Devam Ediyor

Bodrum’un Yahşi Mahallesi Kargı Caddesi üzerinde DSİ’ye ait 700 CTP ve 250’lik HDP hatlarında meydana gelen patlaklarla birlikte DSİ’ye ait içme suyu hatlarındaki patlak sayısı Bin 798’e ulaştı.

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Muğla’nın Bodrum ilçesinde Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından döşenen hatlar sık sık patlamaya devam ediyor. DSİ’ye ait hatların sık sık patlaması başta Bodrum halkı olmak üzere ilçeye gelen turistlerin büyük tepkisine neden olurken, patlaklar nedeniyle ilçede çok sık ve uzun süreli su kesintileri meydana geliyor.

Son olarak Bodrum’un Yahşi Mahallesi Kargı Caddesi üzerindeki DSİ’ye ait 700 CTP hattı ile 250’lik HDP hattında patlak meydana geldi. Bu patlaklarla birlikte Bodrum’da DSİ’ye ait içme suyu hatlarındaki patlak sayısı Bin 798’e ulaştı.

MUĞLA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Bodrum’da DSİ Hatları Patlamaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni BMW iX3 Online Dünya Lansmanı ile Tanıtılacak MX Anywhere 3 İş Akışını ve Çalışma Alanını Geliştiriyor Müge Emirgil evinin terasında klip çekti Çukur dizisindeki “Victor” rolü kariyerime yön verdi Aliağa belediye başkanından devlet hastanesine ziyaret “Sokak hayvanları beslenme noktalarında beslenmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır