Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor!
Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor!

Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor!

 

  • Bosch Termoteknoloji’in akıllı teknoloji ürünü EasyControl akıllı oda kumandası kendiliğinden öğrenme özelliği sayesinde, ısıtma sisteminin en tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlıyor. 

 

Hayatını kolaylaştıran ürünler geliştiren  Bosch Termoteknoloji, hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen EasyControl akıllı oda kumandası ile evlere hem teknolojiyi hem de konforu getiriyor. 

Akıllı teknoloji, bağlanabilirlik, verimli ısı düzenlemesi ve yüksek çalışma konforu, Bosch'un akıllı EasyControl oda kumandasında tek bir cihazda birleşiyor. EasyControl oda kumandasının sistemine kayıtlı kullanıcıları akıllı telefonlarından tespit edebilmesi sayesinde kullanıcılar evden çıktıklarında ısıtma otomatik olarak azalıyor. Böylece ısıtma maliyetleri yüzde 21'e kadar azalıyor. İlgili uygulama ve Bosch'un akıllı radyo kontrollü radyatör termostatları ile birlikte, EasyControl sayesinde kullanıcılar istedikleri sıcaklığı 20 odaya kadar ayrı ayrı ayarlayabiliyor ve mevcut gereksinimlere göre uyarlayabiliyor. En önemli fonksiyonlar doğrudan renkli dokunmatik ekrandan kontrol edilebiliyor. Tüm ayarlar iOS veya Android işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlar için Apple App Store ve Google Play Store'da ücretsiz olarak bulunan Bosch EasyControl uygulamasında da bulunuyor.

Modülasyonlu teknolojisi sayesinde sunduğu verim ile doğalgaz kullanımında verimlilik sağlayan EasyControl; WiFi (kablosuz) ağa bağlanarak Bosch Control mobil uygulaması ile internet üzerinden kombi nerede olursa olsun kontrol edebilme imkânı da sunuyor.

 

Mobil uygulama üzerinden kendiliğinden öğrenme modunun aktifleştirilmesiyle birlikte kombinin zaman programı 7 gün boyunca takip edilip kaydediliyor. Böylelikle kullanıcıların bireysel günlük rutinleri EasyControl Akıllı Kumandası tarafından tanınıyor ve buna bağlı olarak en uygun sıcaklık otomatik olarak ayarlanabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Pandemide insan sağlığını önceliğine alan şirketler kazandı Nisan ayının son haftasın da uygun fiyatlı teknolojik ürünler  marketlerindeA101 Colins’s Global Pazarlama İletişimi Grup Müdürü Ceylan Aksak oldu CHP’li Sındır; “Basın emekçilerinin ve basın özgürlüğünün tutsak olduğu bir ülkede halkın haber alma özgürlüğü de parmaklıklar ardındadır” Vertigo bir hastalık mı yoksa hastalık belirtisi mi? Facebook’un paylaştığı rapor sonuçlarına göre Türkiye’deki kadınların 30’u hane halkı gelirine tek başına katkı yapıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır