Bostanlıspor Bisikletçileri Dikili Bademli’de doğayla buluşacak

Ana Sayfa » SPOR » Bostanlıspor Bisikletçileri Dikili Bademli’de doğayla buluşacak
Bostanlıspor Bisikletçileri Dikili Bademli’de doğayla buluşacak

Bostanlıspor Yetişkinler Bisiklet takımı, hafta sonunu Dikili Bademli’de doğayla iç içe geçirecek.

Bostanlıspor Yetişkinler Bisiklet takımı, hafta sonunu Dikili Bademli’de doğayla iç içe geçirecek.
Bu sabah erken saatlerde tüm sağlık önlemlerini almış olarak Aliağa’ya kadar İZBAN ile giden ve buradan da Dikili Bademli’ye kadar pedal basacak olan Bostanlıspor Yetişkinler Bisiklet Takımı Pazar akşam saatlerinde yine aynı güzergah üzerinden Bostanlı’ya dönecek.
Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü Başkanı Avni Erboy, geçen hafta Seferihisar Ürkmez Sahiline tur yapan Bostanlıspor Yetişkinler Bisiklet Takımının bu hafta sonunu Dikili Bademler de geçireceğini ifade etti. Erboy şöyle dedi:
“Bisiklet ve Dağcılık, Doğa Sporları sorumlumuz ve kulübümüz başkan danışmanlarından Kemal Lale önderliğindeki Bostanlıspor Yetişkinler Bisiklet Takımımız hafta sonları doğayla iç içe yaşamaya devam ediyor. Bostanlıspor Bisiklet Şubesinin organizasyonunda Bademler Köyüne gidecek olan sporcularımız burada Bademler Muhtarını ve Bademli Doğayı Koruma ve Su Sporları Derneği’ni ziyaret edecek.  Bu geceyi doğada kamp yaparak geçirip yarın da bisikletleriyle çevre turundan sonra akşam saatlerinde bisikletleriyle Aliağa İZBAN İstasyonuna kadar pedal basacak. Her geçen gün büyüyen ve daha da kalabalık bir grup haline gelen ekibimizin yolu açık olsun”

Bostanlıspor Bisikletçileri Dikili Bademli’de doğayla buluşacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SunExpress’ten depremzedelere yardım eli Adanalı Sultan yaptığı paylaşımlarla TikTok fenomeni oldu! İHSAN TAŞ KİMDİR? Kıvanç Tatlıtuğ 2 yeni proje için OGM Pictures ile anlaşma yaptı Banvit, Capital 500’de yerini aldı 48,5 saatle en fazla çalışan ülke Türkiye

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır