Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor

Ana Sayfa » SPOR » Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor
Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor

Alternatif sporların adresi olan, 29 tescilli spor branşıyla Türkiye’nin en önemli amatör spor kulübü konumundaki Bostanlıspor’da ücretsiz spor kursları başlıyor.

Alternatif sporların adresi olan, 29 tescilli spor branşıyla Türkiye’nin en önemli amatör spor kulübü konumundaki Bostanlıspor’da ücretsiz spor kursları başlıyor.

Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy, tüm sağlık önlemlerinin alındığı Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde yapılmasına izin çıkan spor branşlarının 20 Temmuzdan itibaren yapılacağını ve ilk etapta temassız sporlardan olan atletizm, dart, tenis, oryantiring, yoga, masa tenisi ile kick boks ve muay thai’nın temassız bölümlerinin  başlayacağını ifade etti.

Başkan Erboy, “Sporların temeli durumundaki atletizmi Karşıyaka’da yapan tek kulüp konumundayız. 10-13 yaş grubumuz bir yıldır şampiyonaya hazırlanıyordu. Korona Virüs nedeniyle şampiyonalar iptal oldu. Bu ekibimizin yanı sıra atletizm sporuyla ilgilenmek ve iyi bir atlet olmak isteyenlere ücretsiz kurs açtık. Dart da aynı şekilde. Bu spor branşının içkili alanlardan spor salonlarına taşınması için üzerimize düşen görevi yapmaya devam ediyoruz. Sporun spor için yapılması amacıyla dart branşımızın spor okulunu da ücretsiz açıyoruz. Yine yeni branşımız olan harita ile yön bulan spor dalı oryantiringi ücretsiz başlatıyoruz. Diğer branşlarımızdan da masrafların karşılanması amacıyla cüzi aidat almaya devam edeceğiz. Bu branşlarımız masa tenisi, kick boks, muaythai (izin verilen kategorileri) ve tenis sporu olacak. Bu arada Yoga da başlıyor. Sağlık ve beden geliştirmek için bireysel olarak ders almak isteyenler için de özel seanslar yapacağız. Dağcılık ve doğa yürüyüşleri ile bisiklet de en kısa zamanda devreye girecek. Katılımlar 0-544-7351912 numaralı kulübümüz telefonuna yapılabilinir. Karşıyakalılar başta olmak üzere spor yapmak isteyen 7’den 77’ye herkesi bekliyoruz” dedi.

İZMİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​Öğretmenler Eğitimi Yeniden Düşünmeye Çağırıyor Müziğin En Güçlü İsimlerini Seçmek İçin Son Gün 24 Ocak! Heyecanla Beklenen Gizemli Dizi Are You Afraid of Dark? ve Maceralarla Dolu Dizi Danger Force bu ay Nickelodeon Ekranlarında Sizlerle Buluşuyor! “Yazmak zor değil, zor olan doğru kelimelerle kendini doğru ifade etmek” İstanbul merkezli 8 ilde ByLock operasyonu Yunanistan’da seçilmiş müftüye 4 ay hapis cezası

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır