Breakdansçıların nefes kesen kapışması Red Bull BC One Cypher’a son günler

Ana Sayfa » MAGAZİN » Breakdansçıların nefes kesen kapışması Red Bull BC One Cypher’a son günler
Breakdansçıların nefes kesen kapışması Red Bull BC One Cypher’a son günler

Dünyanın en prestijli breaking yarışması Red Bull BC One’ın Türkiye ayağı bu yıl İzmir’de düzenlenecek. 2 Ekim Cumartesi ön elemeler ve atölyelerle başlayacak. 3 Ekim Pazar akşamı saat 19.00’da Tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi’nde yapılacak final karşılaşmaları ile devam edecek. Kasım ayında Polonya’da gerçekleşecek Red Bull BC One Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek B-Girl ve B-Boy’ların mücadelesi nefes kesecek. Hummel destekleriyle gerçekleşen Red Bull BC One Cypher Türkiye Red Bull TV’ye ve Red Bull Türkiye Twitch hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

 

Her yıl dünyanın en iyi breakdansçısını belirlemek için düzenlenen ve global arenada da en prestijli breaking yarışması olarak anılan Red Bull BC One’ın Türkiye ayağı bu yıl İzmir’de gerçekleşecek. 

Red Bull BC One Cypher’ın eleme ve atölyeleri 2 Ekim Cumartesi gerçekleşecek. 3 Ekim Pazar günü finale kalan adayların karşılaşmalarıı ise Tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi’nde düzenlenecek. 

Saat 19.00’da başlayacak yarışmada dansçılar, DJ Markone’nin müzikleriyle kozlarını paylaşacak. Türkiye’deki en iyi B-Boy ve B-Girl’ü ise, daha önce dünya finallerinde yarışmış olan Red Bull All Star ailesinden B-Boy Ronnie, Killa Kolya ve Türkiye breaking sahnesinden Okan Aydoğan belirleyecek.

Hummel destekleriyle gerçekleşen Red Bull BC One Cypher Türkiye, Red Bull TV ve Red Bull Türkiye Twitch hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

BÜYÜK FİNAL KASIMDA POLONYA’DA

Dünyanın en prestijli teke tek breaking yarışması olarak anılan Red Bull BC One, 30’u aşkın ülkede düzenleniyor. Red Bull BC One Cypher Türkiye’nin ardından, dünya finali 5- 6 Kasım 2021 tarihlerinde Polonya’da gerçekleşecek. Her ülkenin finalisti, dünya finalinde ‘en iyi’ olabilmek için yarışacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Breakdansçıların nefes kesen kapışması Red Bull BC One Cypher’a son günler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Chp’li Atay, Yeni Adli Yıl İçin Mesaj Verdi İBB Şehir Tiyatroları’nın yeni oyunu “Hayat Der Gülümserim” Derya Şen artık Müzik dünyasında Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin perileri tarih yazıyor Çukurova Isı’dan Endüstriyel Tesislerde Isıtmadan Tasarruf Ettirecek İpuçları Kovanağzı Plajı’nda Mavi Bayrak dalgalanmaya başladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır