Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Buca Kızılay’dan Mardin’e ‘İyilik Köprüsü’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Buca Kızılay’dan Mardin’e ‘İyilik Köprüsü’
Buca Kızılay’dan Mardin’e ‘İyilik Köprüsü’

Türk Kızılay Buca Şubesi, yeni projesi ‘İyilik Köprüsü Projesi’ kapsamında ilk ziyaret ve yardımları Mardin’in Midyat ve Nusaybin ilçelerinde gerçekleştirdi.

Buca Kızılay heyeti, Nusaybin Kaymakamı Ercan Kayabaşı’nı ziyaret etti. Buca Kızılay yönetimi ve gönüllülerinden oluşan heyet, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara gıda kartı ve çocuklara oyuncak dağıtımı yaptı.

Türk Kızılay Buca Şube Başkanı Kamuran Temel, “Yeni kurulan bir şube olarak bu iyilik hareketinde üzerimize düşeni fazlasıyla yapma gayreti içerisindeyiz. “İyilik Köprüsü Projesi” kapsamında Türk Kızılayı Buca Şube Başkanlığı olarak çıkmış olduğumuz ilk durak olan Mardin şehrimizde bizleri misafir eden Nusaybin Kaymakamımız Ercan Kayabaşı’na, Türk Kızılay Nusaybin Şube Başkanımız İlameddin Ay ve değerli yönetimine, Türk Kızılay Midyat Şube Başkanı Murat Aykat’a, değerli Mardinli esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Türk Kızılay Nusaybin Şube Başkanı İlamettin Ay, “İyilik köprüsü projesiyle yola çıkan Buca Kızılay Şube Başkanımız Kamuran Temel Bey, Buca Kızılay yönetimi ve gönüllü arkadaşlarla ilçemizde yardıma ihtiyacı olan ailelere gıda kartı ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza oyuncak dağıtımını gerçekleştirdik” şeklinde konuştu. Ay, Buca Şube Başkanı Temel’e, yönetimine ve yardıma katılan tüm gönüllülere teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Buca Kızılay’dan Mardin’e ‘İyilik Köprüsü’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

MediaMarkt’tan Mersin’e ikinci mağaza Gökçe Oflu’nun beklenen sergisi ‘Retrospektif’ Metropol İstanbul’da Koze ile hayallerinin peşinden koş yineden. Kadının Varolma Halleri “TipTip” Sergisinde Diyabet kanser riskini artırıyor Korfbol Milli Takımımız, bugün Avrupa Şampiyonası’nda yarı final maçına çıkacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır