Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor
Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor

İzmir’in beğenilen ve sevilen sanatçısı Burcu Ersen, hayvanlar ve yardıma muhtaç çocuklar için verdiği gönüllü konserlerin yansıra, şimdi de İzmir Torbalı halkının gönlüne taht kurdu.

Bir seneyi geçkindir her cumartesi Torbalı Zeytin Restoran’da sahne alan güzel sanatçı Burcu Ersen, İzmir merkez, Ödemiş, Selçuk, Kuşadası ve Tire’den gelen konuklarını Zeytin Restorantın eşsiz sunumu eşliğinde ağırlıyor.

Burcu Ersen, önümüzdeki günlerde ByDinletir Production ve Rey Müzik – Sanat eşliğinde Genç Yönetmen Uluç Erdem Ersen’in çekeceği kliple ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“Eğer Pandemi olmasaydı değerli işlere imza atacaktık” diyen Burcu Ersen yine de yılmadığını güzel bir klip çalışması yapacaklarını belirtti.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

OZAN Gaming in Turkey ile anlaşma yaptı! Rusya’dan yeni İdlib açıklaması! Türkiye ile anlaşma sağlandı Belçim Bilgin ‘Kelebeğin dönüşümü olarak gördü yaşadığımız süreci’ Saygın Grubu Yeni Yatırımlarla Sektöre Dönüş Yapıyor “Uzaktan eğitimi başarıyla tamamladık” Anatha’dan Yatırımcıyı Koruyacak Uniswap Likidite Etkinliği

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır