Burcu Kara: ” Haziran Gecesi ilk projemdi on yedi saat sette beklemiştim”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Burcu Kara: ” Haziran Gecesi ilk projemdi on yedi saat sette beklemiştim”
Burcu Kara: ” Haziran Gecesi ilk projemdi on yedi saat sette beklemiştim”

“Hayatın çok kısa olduğunu her şeyin gelip geçici olduğunu unutmadan, kimseyle tartışmaya girmeden yaşamaya çalışıyorum”

“Geçtiğim yollar, yaşadığım başarısızlıklar mutsuzluklar beni yapmak istediğim şeye getirdi”

Spiker olarak başladığı ekran yolculuğuna oyuncu olarak devam eden ve bir çok başarılı projede adından söz ettiren Burcu Kara, MAG Kasım sayısı için özel açıklamalarda bulundu.

Setlere titreyerek başladığını belirten başarılı oyuncu Burcu Kara, ilk kez Haziran Gecesi dizisinde rol aldığı sırada on yedi saat beklediğini ve unutulduğunu en güzel set hikayesi olarak ifade etti. Bir oğlu olan güzel ve başarılı anne çocuklarının da eşi ve kendisi gibi mücadeleci olmasını dilediklerini vurguladı. Yeni projelerinden de özel röportajında bahseden Kara, “ Senaryolarını okuduğum yeni dijital projeler var. Umarım sevilen işler olur” diyerek ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Burcu Kara: ” Haziran Gecesi ilk projemdi on yedi saat sette beklemiştim” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Lenovo yılın ikinci çeyreğindeki yüksek performansıyla küresel zorlukları aşarak güçlü bir büyüme elde etti Gelecek Partisi İzmir il başkanı Cüneyt İşçilik: ‘verdiğimiz mücadelenin önemi, vatandaşlara yeterince anlatılmadı’ Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, meclis toplantısında sert çıktı Hababam Sınıfı Vokal Grubu’ndan Boğaziçi’nde Eğlence Çeşme’de kapatılan turistik tesise yürütmeyi durdurma kararı Başrollerini Nesrin Cavadzade ve Hatice Aslan’ın paylaştığı ‘Bir annenin sonatı’ Dünya prömiyerini Altın Portakal’da gerçekleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır