‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’ 1 Kasım PazarTrump Sahne’de

Ana Sayfa » MAGAZİN » ‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’ 1 Kasım PazarTrump Sahne’de
‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’ 1 Kasım PazarTrump Sahne’de

Bulgar yazar Stefan Tsanev’in en ünlü oyunlarından ‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’,1 Kasım Pazar günü saat 18:00’de Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşuyor.

Kontrolden çıkmış bir kıskançlığın etrafında şekillenen hikâyede, Mert Fırat ile Öznur Serçeler evli bir çifti, Çağlar Yalçınkaya ise kendini bu evliliğin içinde bulan yakın arkadaşı canlandırıyor.

Yazdığı oyunlarda birey ile iktidar arasındaki ilişkideki toplumsal dengeleri sorgulayan ve bunları muzipçe hicveden Tsanev’in; Bulgar Yazarlar Birliği ve Bulgar Oyuncular Birliği tarafından ödüllendirilen, Avrupa dillerinin neredeyse hepsine çevrilerek dünyanın birçok ülkesinde sahnelenen oyunları arasından en çok ön plana çıkanlarından biri olan ‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’, yazarın kendine özgü tarzının değerli bir örneğini oluşturuyor. Oyunda insan ilişkilerini basit ama çarpıcı bir dille anlatılıyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’ 1 Kasım PazarTrump Sahne’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

D Yatırım Bankası A.Ş.’ye Genel Müdür olarak Hulusi Horozoğlu atandı Merakla beklenen yeni çizgi film LEGO City Adventures ve dizi Just add Magic bu ay Nickelodeon’da! Kızılay’ın Tecrübesi Cerrahi Maskelerine Kalite Olarak Yansıyor PAUSE FİLMİNİN ÇEKİMLERİ 7 KITADA, 7 ÜLKEDE YAPILDI Türkiye yarın akşam TRT 1’de buluşuyor! Altyapı projelerinin finansman uzmanı Cranmore Partners uluslararası işlemleri İstanbul’dan yürütecek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır