Büyük Ev Ablukada “World Akustik” sahnesine konuk oluyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Büyük Ev Ablukada “World Akustik” sahnesine konuk oluyor
Büyük Ev Ablukada “World Akustik” sahnesine konuk oluyor

Yapı Kredi bomontiada’nın her Cuma Instagram hesabından canlı yayınladığı “Dünya Kadar Müzik” kapsamındaki “World Akustik” serisi bu hafta “Büyük Ev Ablukada” grubunu ağırlıyor.

Grup ismini Turgut Uyar'ın bir şiiri olan "Büyük Ev Ablukada"dan  alan, kendine özgü tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle büyük ilgi gören Galvaniz Gelbiraz, Canavar Banavar ve Afordisman Salihins üçlüsü, 26 Şubat Cuma günü saat 21:00’de akustik performansları ve keyifli sohbetleriyle World Akustik sahnesinde olacak. 

2008 yılında kurulan grup ilk olarak “Ay Şuram Ağrıyo” adlı bir konser kaydı ve “Olmadı Kaçarız” adında bir albüm yayınladı. 2012'de "Full Faça" albümünü, 2017'de ise " Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo" ve "FIRTINAYT” albümlerini çıkarttı. Grubun son projesi, Ezhel ile birlikte çıkardıkları "ne deve ne kush" parçasıdır.

 
Yapı Kredi World sponsorluğunda düzenlenen konserler, yayın sonrasında puhutv üzerinden de izlenebilir. 

Büyük Ev Ablukada
Tarih: 26 Şubat 2021, Cuma
Saat:   21:00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Büyük Ev Ablukada “World Akustik” sahnesine konuk oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bezdiren Firmaları Şikayet Edebilirsiniz! Toplantıların Vazgeçilmezi: LG ProBeam Tüp bebek tedavisinde son gelişmeler Bit Çocuklarda Travmaya Neden Olabiliyor Firmaların ve Kişilerin KVKK ile İlgili Bilmesi Gerekenler Bebeğimle Mutluyum’da Çocukluk döneminde probiyotikler alerjiye karşı koruyucu olduğu konuşuldu.

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır