Büyükşehir’den kısıtlamada asfalt mesaisi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Büyükşehir’den kısıtlamada asfalt mesaisi
Büyükşehir’den kısıtlamada asfalt mesaisi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında yolların boş olmasını fırsat bilerek hizmet üretmeye devam ediyor. Ekipler, Namık Kemal Bulvarı, Yüzüncü Yıl Bulvarı ve Fatih Caddesi’nde sıcak asfalt serimi ve yol bakım çalışması gerçekleştirdi.   Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri yolların boş olmasını fırsat bilerek yol yenileme çalışmalarına ivme kazandırdı.

YOLLAR SICAK ASFALT İLE KAPLANIYOR

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapım İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, trafiğin yoğun olduğu bölgelerde deforme olarak bozulan yollara sıcak asfalt serimi ve yama çalışması yaptı. Bu kapsamda Kepez İlçesi Namık Kemal Bulvarı’nda 135 metrelik alanda 120 ton sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Ekipler Muratpaşa İlçesi Fatih Caddesinde sıcak asfalt serimi yaptı. İş makineleri ve ekiplerin yoğun çalışması sonucu 350 ton sıcak asfalt dökülerek yol trafiğe açıldı.

GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLAR

Kısıtlama süresince sokakların boş olmasından faydalanan ekipler tarafından ayrıca deforme olan 100. Yıl Bulvarı’nda da asfalt yama çalışması yaptı. Ağır tonajlı araçlar ve iklim koşulları sebebiyle deforme olan yollarda oluşan bozulmaları asfalt yama çalışmalarıyla kapatan Büyükşehir ekipleri yolları daha güvenli ve konforlu hale getirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Büyükşehir’den kısıtlamada asfalt mesaisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İZODER’den 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 21. yıl dönümünde açıklama DEVA Partisi: ‘Suyumuz, kötü yönetime   feda edilemeyecek kadar değerli’ Diyabetik Ayak Nasıl Önlenebilir? Aliağa Petkimspor OGM Ormansporu Konuk Edecek Yeni Bilgisayar, Monitör ve Yazılım Deneyimleri ile  Çalışma Kavramı Yeniden Şekilleniyor Brisaspor, Uluslararası Dağ Bisikleti Müsabakalarından 16 Madalya ile Döndü

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır