Büyükşehirden Yeni Öğrenci Yurduna Ulaşım İçin 314 Sefer

Ana Sayfa » GÜNCEL » Büyükşehirden Yeni Öğrenci Yurduna Ulaşım İçin 314 Sefer
Büyükşehirden Yeni Öğrenci Yurduna Ulaşım İçin 314 Sefer

Muğla Büyükşehir Belediyesi faaliyete giren Turgutreis öğrenci yurdu için

6 farklı güzergâhtan günde toplam 314 toplu taşıma seferini öğrencilerin hizmetine sundu.

 

Muğla’da öğrencilerin barınma sorunu ile ilgili konaklama hizmeti sağlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerinin ulaşım sıkıntısı yaşamaması için harekete geçti. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi toplu taşımada sefer sayılarını artırdı.

Son olarak Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Turgutreis Öğrenci Yurduna 6 farklı güzergâhtan günde toplam 314 toplu taşıma seferi düzenlemesi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi öğrencilerin ulaşımlarının kolaylaştırılması maksadıyla KYK ile Menteşe Yapı Kooperatif  Evleri,  Düğerek Mahallesi, Atatürk Stadyumu (şehir merkezi), TOKİ Konutları, Kampüs Yerleşkesi, Yeniköy Kötekli Mahalleleri arasında sefer yapan otobüslerin güzergahlarına yeni öğrenci yurdunu da ekledi. Böylelikle 6 farklı güzergâhtan toplam 314 toplu taşıma seferi öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Büyükşehirden Yeni Öğrenci Yurduna Ulaşım İçin 314 Sefer - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor Fibaemeklilik Pembe Kurdele ile meme kanserine karşı mücadelesini sürdürüyor Nil Burak yoğun bakımda! Uluslararası Hemşireler Günü kapsamında pandemi sürecinde hemşirelik konuşulacak Little Caesars İstanbul’da Büyümeye Devam Ediyor İzmir +1 Fest’in kapanışı Evdeki Saat’ten

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır