Çağdaş Sanatın destekçisi AUDI bu yıl da Contemporary Istanbul’da

Ana Sayfa » MAGAZİN » Çağdaş Sanatın destekçisi AUDI bu yıl da Contemporary Istanbul’da
Çağdaş Sanatın destekçisi AUDI bu yıl da Contemporary Istanbul’da

Çağdaş sanatın merkezi Contemporary Istanbul’un resmi taşıyıcı sponsoru yine Audi oldu.  

Küresel sanat dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olan ve her yıl en etkili sanat koleksiyonlarını bir araya getiren Contemporary Istanbul Çağdaş Sanat Fuarı, 1 – 6 Haziran tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Bu yıl 15. kez kapılarını açacak olan fuarın sponsorları arasında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Audi yer alıyor. 

Audi, marka stratejisi Living Progress paralelinde her iş sürecinde sürekli gelişime, dönüşüme ve deneyime odaklanıyor. Otomobil modellerinden, üretim teknolojisine kadar otomotivin her alanında bu vizyonla hareket eden Audi, var olduğu her noktaya bu stratejiyi yansıtıyor. Sanatın, tasarımın ve yaratıcılığın marka yaklaşımı ile uyumlandığı Contemporary İstanbul’a 7 yıldır destek veriyor.  

Davetliler, fuar boyunca çağdaş sanatın yanında çağdaş teknolojinin ulaştığı en ileri seviyeyi temsil eden Audi modellerini de deneyimleme imkânı bulacaklar. Taşıma sponsorluğu kapsamında, seçkin Audi modellerinden oluşan araçlarla fuar boyunca özel davetlilere taşıma desteği verilecek. Davetlilerin ulaşımını sağlayacak tüm otomobillerde yüksek hijyen standartları uygulanacak.  

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çağdaş Sanatın destekçisi AUDI bu yıl da Contemporary Istanbul’da - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Enerji Sektörü için Dünya’da İlk Patentli Dönüşüm Modeli Enerjisa Enerji’den OTAM Elektrikli Araç Testlerinde Merkez Üs Olmayı Hedefliyor Su El Roman rüşdünü ispatladı Şarj adaptörsüz gelen iPhone 12 için farklı marka şarj kullanmak riskli mi? İstanbul Dişhekimleri Odası’nın Sağlık Bakanlığı’ndan ‘Filyasyon Dönüşü’ Talepleri Prof. Dr. Süleyman İrvan: Gazeteciliğe duyulan ihtiyaç ortadan kalkmış değil

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır