Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Can dostlar üşümesin diye minik ellerden sıcak yuva

Ana Sayfa » GÜNCEL » Can dostlar üşümesin diye minik ellerden sıcak yuva
Can dostlar üşümesin diye minik ellerden sıcak yuva

Can dostlar üşümesin diye bir araya gelen minik ellerin tasarladığı kulübeler, sokak hayvanları ile buluşturuldu. 

“Dostlarımızın yuvalarını renklendirmesi çocuklardan, patili komşularımıza hediye etmesi bizden” mottosuyla yola çıkan Kuzu Effect, minik elleri boyalar ile buluşturdu. Kuş, kedi ve köpekler üşümesin diye hayata geçirilen proje kapsamında ellerine fırça alan çocuklar renkli yuvalar tasarladı. Yaklaşan kış mevsimi öncesi sokak hayvanları aç kalmasın diye mama torbaları da hazırlayan miniklerin neşesi ise görülmeye değerdi. Hayata geçirilen atölye kapsamında çocuklara hayvan sevgisi aşılamayı amaçladıklarını söyleyen Kuzu Effect AVM Yetkilileri “Bu tarz etkinlikler bizler için büyük önem taşıyor. Çocuklarımız el becerilerini geliştirirken aynı zamanda hayvan sevgisi ve dış dünyaya karşı sorumluluk duygusu kazanıyor. Kuzu Effect olarak sokak hayvanları için projeler üretmeye onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kuzu Effect görevlileri tarafından civardaki uygun noktalara yerleştirilen yuvalar ve mama torbaları sonrası can dostların ortaya çıkardığı sevimli görüntüler yürekleri ısıttı.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Can dostlar üşümesin diye minik ellerden sıcak yuva - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gölbaşı Belediyesi kara kışa hazır… Mehmet Erdem Vadi’de unutulmaz bir gece yaşatacak Çay üreticileri hayal kırıklığına uğradı Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları ikinci kez Galataport İstanbul’da Akbank Sanat’ta Çocuk Eğitmenlerine Yönelik Seminerler Devam ediyor Miley Cyrus yeni şarkısı ‘Midnight Sky’ ile geri döndü

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır