Canlı Alem ile Boş Zamanlarınızı Görüntülü Sohbet ile Değerlendirin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Canlı Alem ile Boş Zamanlarınızı Görüntülü Sohbet ile Değerlendirin
Canlı Alem ile Boş Zamanlarınızı Görüntülü Sohbet ile Değerlendirin

Günümüzde sosyal medya kolayca arkadaş edinmek için kullanılan en güzel platformlardan biri oldu. Oturduğumuz yerden Türkiye’nin bir diğer ucundaki kişilerle istersek yazışarak istersek görüntülü olarak sohbet ediyoruz. Şimdi ise karşınızda bu mecranın en güzel sitelerinden biri olan canlialem.com. Anlık olarak canlı chat ve görüntülü sohbet edilebilecek mükemmel sitelerden biri. Sitede beğendiğiniz kullanıcılarla canlı sohbet yaparak yeni arkadaşlar edinebilir, güzel sohbetler edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak Canlı Alem’e üye olabilir, tüm kullanıcılarla canlı sohbet edebilirsiniz. Genel sohbet odalarında görüntülü sohbet hizmeti için ücretsiz üye olmanız yeterlidir. Eğer kameralı sohbet odalarında diğer kameralı sohbet etmek isteyen kullanıcılarla görüşmek istiyorsanız süre satın alabilirsiniz. Birçok avantaj sağlayan Gold üyelik ise sizlere bir diğer hizmet seçeneği. Bu üyelik ile sınırsız olarak karşılıklı sohbet edebilirsiniz. Dilediğiniz kadar dakika satın alarak, satın aldığınız dakika kadar canlı ve görüntülü olarak diğer kullanıcılara erişim sağlayabilirsiniz.

Canlı Alem Üyelik İşlemi ve Kullanımı

Siteye üye değilseniz hemen ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve canlı chat yapmaya başlayabilirsiniz.  Bunun için üstteki menüden “Üye Ol” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan üyelik formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Kayıt Ol” butonuna tıkladığınızda artık siteye üyesiniz demektir.

Sitede eğer sohbetin derecesini arttırmak istiyorsanız birebir canlı kameralı sohbet özelliğini de kullanabilirsiniz. Bunun için süre satın almanız gerekir. Üye girişi yaptıktan sonra siteden “Süre Al” butonuna tıklayarak sizlere uyan ödeme seçeneği ile ödemenizi yaptıktan sonra hesabınıza istediğiniz kadar süre tanımlayabilirsiniz. Bu sürelerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız da “Canlı Destek” seçeneği ile operatörlerden 7/24 yardım isteyebilirsiniz.

Hesabınıza süre aldığınız sürece özel odalara girme özelliğini de kullanabilirsiniz. Kullanıcıları “Özel Odaya Davet Et” butonu ile istediğiniz kullanıcıyı odaya davet edebilir ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Satın aldığınız süreleri online olan kullanıcılarla kullanabilirsiniz. Özel odaya girdiğiniz zaman süreniz başlar, çıktığınızda ise kalan süre hesabınızda bakiye olarak kalır. Kalan süreleri istediğiniz kullanıcı ve özel odada canlı sohbet ederek harcayabilirsiniz. Yaptığınız tüm özel oda sohbet geçmişlerinizi “Hesap Dökümü” kısmından tekrar görüntüleyebilirsiniz.

Canlı Alem Gold Üyelik

Gold üyelik Canlı Alem’de özel hizmetlerden yararlanma şekli sağlayan bir üyelik türüdür. Bu üyelik sizlere sınırsız olarak genel odalara girme ve sınırsız olarak canlı chat özelliği sağlar. Gold üyelerin kullanıcı adları sohbet anında diğer kullanıcılardan farklı bir tonda ve stilde gözükür. Bu sayede diğer kullanıcılardan kolayca ayırt edilebilirler.

Ayrıca Canlı Alem’de uygunsuz davranışlar sergiler, argo ya da küfür kullanırsanız yasaklanabilirsiniz. Diğer kullanıcıları rahatsız edecek etik dışı bir davranışta bulunan kişiler 24 saat boyunca siteden yasaklanır. Kullanıcılar 24 saat süren yasağın ardından tekrar siteye giriş yaparak canlı sohbet hizmeti etmeye devam edebilirler. Aynı nedenlerle ve sürekli olarak bu davranışları sergileyen üyelere ise site yöneticileri tarafından üyeliğin tamamen iptali kararı verilebilir.

Canlı Alem ile Boş Zamanlarınızı Görüntülü Sohbet ile Değerlendirin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İhracatçı kadınlar sahaya iniyor Babacan: Dün gece yapılan bir iflas açıklamasıdır! Nedret Hotun’dan Fotoğraf Ustaları Belgeseli Ankilozan spondiliti erken tanıyın, ağrıya boyun eğmeyin! Beethoven’dan İlham Aldı Dynabook pandemide KOBİ’lerin hareket ve güvenlikle ilgili dijital dönüşümlerine destek oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır