Cehennemin Kapıları Diablo Immortal Teknik Alfası’yla Yeniden Aralanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cehennemin Kapıları Diablo Immortal Teknik Alfası’yla Yeniden Aralanıyor
Cehennemin Kapıları Diablo Immortal Teknik Alfası’yla Yeniden Aralanıyor

Peki sınırlı sayıda kişinin erişim sağlayabileceği teknik alfa sürecinde neler var?

Sanctuary’yi daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde görme zamanı geldi. Diablo Immortal’ın sınırlı teknik alfasında cehennemin kapıları, davetli olan az sayıdaki içerik üreticisi ve basın için şimdi açıldı. Biraz durun ve dinleyin…

DÜNYA Diablo Immortal, Diablo II ve Diablo III’ün hikâyeleri arasında bir köprü görevi görüyor. Sanctuary’yi karış karış dolaşarak Tyrael’in yok etmeye çalıştığı Dünyataşı parçalarını bulun. Wortham’dan başkent Westmarch’a kadar alfadaki altı farklı bölgeyi keşfedin. Zindanlar hem ganimet ve bilgi toplamak hem de ana hikâyede ilerlemek için çok önemli. Bunları hem tek başınıza hem de grubunuzla tamamlamanız mümkün. Kadim Boyutlar ve Zorlu Boyutlar da daha fazla çeşitlilik ve ödül sunuyor.

KAHRAMAN Teknik alfa dört oynanabilir sınıfı içeriyor: BÜYÜCÜ: Düşmanlarınızı yok etmek için büyünün yıkıcı gücünü kullanın. BARBAR: Savaşın tam ortasına vahşice hücum ederek düşmanlarınızı dümdüz edin. KEŞİŞ: Dövüş sanatları ve kadim mistisizmin yardımıyla düşmanlarınızı alt edin. İBLİS AVCISI: Akrobatik ölüm dansınızla yolunuza çıkan herkesi ortadan kaldırın. Her sınıf iki eşsiz temel saldırıya ve bir yetenek setine sahip. Bunlardan bazıları eski Diablo oyuncularına tanıdık gelecek, bazılarıysa tamamen yeni. Ayrıca temel saldırılarla doldurulabilen ultiler, kısa süreli ama muazzam bir güç sağlıyor.

GANİMETLER Tüm eşyaları kendiniz buluyorsunuz ve onları takas etmeniz mümkün değil. Hem görselleri hem de yetenekleri değiştiren etkilere sahip altı birincil eşya yuvası ve diziliminizi ayarlamanıza ve kişiselleştirmenize olanak tanıyan altı ikincil eşya yuvası bulunuyor. Tılsımlar tüm sınıflara eşsiz yetenek seviyesi ilaveleri sağlıyor. Mücevher ve Efsanevi Mücevherler, dizilimlerinizi kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunuyor..

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Cehennemin Kapıları Diablo Immortal Teknik Alfası’yla Yeniden Aralanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten asfalt müjdesi İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nde CoronaVac aşılaması başladı! Başkan Akbulut: Esnafın dayanacak gücü kalmadı Babacan: “Kimse Halkı Cahil Yerine Koymasın” CHP’li Sarı: esnafa kira ve stopaj desteği verilmeli ​Garanti BBVA Mobil, HUAWEI AppGallery’de

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır