Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arzu Özal, pandemi döneminde yorulmadan kilo veriyor..

Ana Sayfa » MAGAZİN » Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arzu Özal, pandemi döneminde yorulmadan kilo veriyor..
Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arzu Özal, pandemi döneminde yorulmadan kilo veriyor..

Koronavirüs nedeniyle spor salonlarına gitmek istemeyen, evde spor yapma imkânı bulunmayan ya da spor yapmaya vakit ayıramayan insanların yeni tercihi ‘EmSlim’ oldu. Birçok ünlü ismin favorisi olan uygulamayı kullananlardan biri de Arzu Özal. Spor yapmaya vakit bulamadığı için uygulamayı tercih ettiğini belirten Özal, “En başta duyunca inanamamıştım ama hakikaten kaslarım kuvvetlendi. Bu görüntü de anlaşılıyor” dedi.

30 dakikada 20 bin mekik

Özal, EmSlim uygulamasının yorulmadan, zorlamadan ve yatarak kaslarını etkin şekilde çalıştığına dikkat çekerek “Uygulama yapılan bölgede 30 dakikalık bir işlem süresinde 20 bin mekik, squat yapmaya eş değer etki oluşturuyor. Bunu spor salonunda yapmam imkânsız” diye konuştu.

Koronayla ilgi arttı

EmSlim’e koronavirüs sonrası ilginin daha çok artığını belirten Daisy Poliklinik’in sahibi Songül Durur Zevzir ise şunları söyledi: “Koronavirüs nedeniyle spor salonlarına gitmeye çekinen, evde spor yapma imkânı bulunmayan ya da spor yapmaya zaman ayıramayan müşterimiz tarafından EmSlim, sıkça tercih ediliyor. EmSlim, kasları efekte bir şekilde yüzde 100 çalışmasını sağlıyor. Egzersiz ve spor yaparak 30 dakika gibi kısa sürede bunu yapmak mümkün değil.”

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Arzu Özal, pandemi döneminde yorulmadan kilo veriyor.. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Prof. Dr. Arıboğan: “Geleneksel kalıplar yıkılıyor, yeni fay hatları ortaya çıkıyor” ‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 17 Eylül Perşembe Trump Sahne’de MorNarpin & Yeşil Kasaba “Yağmur Yağmur” ile zirveyi zorluyor Özlem Binel “Ay Işığım” kitabını aşk için yazdı Obezite cerrahisinde hekime dikkat; yılda en az 50 ameliyat yapmış olmalı Gaziemir Belediyesi geleneklere sahip çıkıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır