Cenk Eren “Ahirim Sensin”i Söyledi, Neşet Ertaş’ı Sahnesinde Andı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Cenk Eren “Ahirim Sensin”i Söyledi, Neşet Ertaş’ı Sahnesinde Andı
Cenk Eren “Ahirim Sensin”i Söyledi, Neşet Ertaş’ı Sahnesinde Andı

Cenk Eren önceki akşam Ataşehir’deki Muamma’da sahne aldı. Misafirlerini selamlayan Eren “7 ay sonra İstanbul’daki ilk sahneme çıkıyorum. Sizlerle birlikte olmak çok güzel bir duygu, çok heyecanlıyım.” sözleriyle sevilen şarkılarını art arda seslendirdi.

Muamma’ya Cenk Eren’i dinlemeye Ayta Sözeri,  Deha Bilimlier, İnci Pars-Hüseyin Özgürgün ve Sibel Vatandost gibi tanınmış isimler geldiler.Yakın dostları Ayta Sözeri ve Deha Bilimlier’i  sahneye davet eden Eren, ilk olarak Bilimlier ile “Dalga Dalga”  ardından Sözeri’yle “Büklüm Büklüm” parçasını okudu. Peş peşe gelen muhteşem düetlerle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Cenk Eren, davetini kırmayarak sahneye çıkan Ayta Sözeri ve Deha Bilimlier’e teşekkür etti.

Eren sahnesinin sonlarına doğru konuklara türküler söyleyerek kulakların pasını sildi. Neşet Ertaş’ı da sahnesinde anan Cenk Eren, ustanın “Ahirim Sensin” eserini de yorumladı. Sahnesinin kapanışında Deha Bilimlier ve Ayta Sözeri’yi tekrar sahnesinde ağırlayan Cenk Eren beraber söyledikleri “Aşkımız Bitecek” şarkısıyla iki saatlik performansını bitirdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Cenk Eren “Ahirim Sensin”i Söyledi, Neşet Ertaş’ı Sahnesinde Andı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Sağlık Turizminde En Güvenli Ülkelerden Biriyiz” Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda “İspanyol Akşamı” Akıllı Tartı HONOR Scale 2 ile Ağırlığınızı Ölçmekten Öteye Geçin Coşkun Sabah Engelli bireyler ile bir araya geliyor. Emine Erdoğan’dan İdlib paylaşımı BABACAN: “Kimse suçu dışarıda aramasın. Şu anda kötü yönetimin sonucunu görüyoruz”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır