Cheetos, Haytap ve Eda Ece Hayvanlar için Güçlerini Birleştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cheetos, Haytap ve Eda Ece Hayvanlar için Güçlerini Birleştirdi
Cheetos, Haytap ve Eda Ece Hayvanlar için Güçlerini Birleştirdi

Cheetos’un, HAYTAP ile sokak hayvanlarının korunmasına ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi amacıyla hayata geçirdiği kampanyasının yüzü oyuncu Eda Ece oldu.

Cheetos’un, Hayvan Hakları Federasyonu HAYTAP iş birliği ile hayata geçirdiği yeni kampanyasının tanıtımını ünlü oyuncu ve hayvansever Eda Ece ile yaptı. 

Sokak hayvanları ile ilgili yaptığı yardım çalışmalarıyla bilinen ve bu konuda yer aldığı projelerle her zaman sıkı bir hayvansever olduğunu vurgulayan Eda Ece,kampanyanın tanıtım toplantısında ”Öncelikle bir hayvansever olarak böyle bir projenin için de yer aldığım için çok mutluyum. Sokakta bazı insanların hayvanlar için yarattığı tehlikeler, çoğunlukla sürücülerin umursamazlığı sonucu meydana gelen trafik kazaları sokaklardaki dostlarımıza ciddi tehditler oluşturuyor. Cheetos ve Haytap’ın işbirliğiyle 7 ilde 7 bakımevine ameliyathane kurulmasına destek olunarak, o bölgelerdeki sokak hayvanlarımızın sağlıklı olmaları sağlanabilecek. Böyle önemli bir kampanyayı hayata geçirdikleri için de Cheetos ve HAYTAP’ı kutluyor ve hem kendi adıma hem de tüm hayanseverler adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Tüketiciler, Cheetos ve Haytap’ın gerçekleştirdiği bu proje kapsamında Kasım sonuna kadar 7 ilde açılacak 7 bakımevi ile hayvan dostlarımıza destek olacak. Mevcut ihtiyaçları dikkate alarak uzmanların kampanya için belirlediği şehirler şöyle: Eynesil / Giresun, Avanos / Nevşehir, Datça / Muğla, Ovacık / Tunceli, Ünye / Ordu, Çanakkale merkez ve Iğdır merkez. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Cheetos, Haytap ve Eda Ece Hayvanlar için Güçlerini Birleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Molfix Hayat Bağım Projesi’ne Stevie Ödülü! Muhafazakar seçmen Yaşar Aydın diyor Lüleburgaz’da İmzalar Kadın Emeği İçin Atıldı Yaşar Aydın Güneydoğu’yu salladı Erkek egemen enerji sektörünün kadın kahramanları PepsiCo, ‘Net Su Pozitif’ Hedefini Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır