CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, KYK borcu olan öğrencilerin ve çiftçinin borçlarını ödememesi için çağrı yaptı.

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, KYK borcu olan öğrencilerin ve çiftçinin borçlarını ödememesi için çağrı yaptı.
CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, KYK borcu olan öğrencilerin ve çiftçinin borçlarını ödememesi için çağrı yaptı.

Eski Devlet ve Kültür Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, KYK borcu olan öğrencilerin ve çiftçinin borçlarını ödememesi için çağrı yaptı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in Demirören'in Ziraat Bankası'na olan borcunu ödemediğine ilişkin iddialarına dair açıklama yapan Fikri Sağlar, borcu nedeniyle vergi dairesine düşürülerek haczedilmek istenen öğrencilere ve çiftçiye çağrıda bulundu. Sağlar şöyle dedi:

"ADALET YOKSA SİVİL İTAATSİZLİK HAKTIR"

"Sevgili çiftçiler ve öğrenciler! Demirören Ziraat Bankası'na olan 750 milyon dolarlık borcunu faizi ile birlikte ödeyene kadar, siz de borcunuzu ödemeyin. Adalet yoksa, sivil itaatsizlik haktır! Bu tüm vatandaşların Anayasal hakkıdır."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, KYK borcu olan öğrencilerin ve çiftçinin borçlarını ödememesi için çağrı yaptı. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2020’de 608 milyon dolarlık domates ve mamulleri ihracatı yapıldı Arzum küçük ev aletleri kategorisinde en teknolojik marka seçildi. Büyükşehir’den modern simit tezgâhları Bedük’le galaksiler arası konser Pandemi sigorta ihtiyaç ve çözümlerini yeniden şekillendiriyor Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “En büyük düşmanımız umursamazlık”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır