Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı.

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı.
Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki Türkşeker Susurluk Şeker Fabrikası'nda pancar alım kampanyası başladı. Fabrikaya pancar getiren ilk 10 üreticiye hediyeler verildi. Kurban ve kurdele kesimiyle duaların ardından fabrika kampanya dönemine başlandı. Susurluk Şeker Fabrikamızın kampanya açılış törenine CHP İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Susurluk İlçe Başkanı Bekir Barut ile birlikte katıldı.
“65 YILDIR HİZMET VEREN FABRİKA, BÖLGEMİZ İÇİN OLDUKÇA KIYMETLİDİR”
Programa ilişkin açıklama yapan CHP’li Sarı, “AKP iktidarı fabrikaları sata sata bitiremedi. Yanlış üstüne yanlış yaptı. Şeker fabrikalarımızın içini boşalttı. Susurluk Şeker Fabrikası da ne yazık ki 5 yıldır kapalıydı. Şimdi yeniden üretime kazandırılan Susurluk Şeker Fabrikası sayesinde yüzler gülmeye, işçiler mutlu ve huzurlu bir şekilde çalışmaya başladı. 65 yıldır memlekete hizmet veren Susurluk Şeker Fabrikası bölgemiz için oldukça kıymetlidir. Bu anlamda gerçekleştirilen kampanya döneminin de herkese hayırlı olmasını ve başarılı bir dönem geçmesini temenni ederiz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Susurluk Şeker Fabrikası’nın kampanya açılış törenine katıldı. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yavru Vatanın Yerli Solunum Cihazı MÜSİAD Expo’da Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show Bu Hafta da Sürprizlerle Dolu! Unreal Engine 5’in Oyunu ‘Black Myth: Wukong’un NVIDIA DLSS’li İlk Görüntüleri Hayranlık Uyandırıyor Nahide Babashlı ‘Şaheser’le geldi “Kuralların gevşetilmesi yaz aylarında nezleyi arttırdı” 2021 MTV Video Müzik Ödülleri kazananları açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır