CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir: “Mafya’dan Aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir: “Mafya’dan Aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?”
CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir: “Mafya’dan Aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından bir pankart hazırlanarak iktidara "Mafya'dan Aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?" diye soruldu.

Soru pankartını parti binasına asarak konuya ilişkin olarak değerlendirmede bulunan Cumhurlyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir açıklamasında: "Sedat Peker'in açıklamalarıyla ilgili iktidar her zaman ki sadece kaçamak cevaplar verdi. Somut açıklamalarda bulunamadı. Ne vatandaşlarımız nede bizler ikna olmadık.

Bizde Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı olarak soru pankartımızı asarak  iktidara soruyoruz. Mafya'dan aylık 10 bin dolar alan siyasetçi kim?" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir: “Mafya’dan Aylık 10 Bin Dolar Alan Siyasetçi Kim?” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Enerji Sektörü için Dünya’da İlk Patentli Dönüşüm Modeli Enerjisa Enerji’den OTAM Elektrikli Araç Testlerinde Merkez Üs Olmayı Hedefliyor Su El Roman rüşdünü ispatladı Şarj adaptörsüz gelen iPhone 12 için farklı marka şarj kullanmak riskli mi? İstanbul Dişhekimleri Odası’nın Sağlık Bakanlığı’ndan ‘Filyasyon Dönüşü’ Talepleri Prof. Dr. Süleyman İrvan: Gazeteciliğe duyulan ihtiyaç ortadan kalkmış değil

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır