CHP, iktidar çalışmalarına çevrimiçi derslerle devam ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP, iktidar çalışmalarına çevrimiçi derslerle devam ediyor
CHP, iktidar çalışmalarına çevrimiçi derslerle devam ediyor
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın da yer aldığı eğitimde gelecek dönemde atılacak adımlar hakkında bilgi verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu tarafından düzenlenen programda, CHP Balıkesir İl Örgütü Meclis Üyeleri eğitim aldı.
Türkiye, yeni seçim dönemine yaklaşırken Cumhuriyet Halk Partisi de çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda CHP Balıkesir İl Örgütü Meclis Üyeleri, CHP Parti Okulu tarafından düzenlenen eğitime katıldı. CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın da yer aldığı eğitimde gelecek dönemde atılacak adımlar hakkında bilgi verildi.
 
 Programla ilgili bir değerlendirme de bulunan Başkan Sarı: “Cumhuriyet Halk Partisi olarak çok çalışacak ve başaracağız. Yeni bir eğitimimizi de tamamladık. Hedefimiz halkın iktidarı olmak. Yerelden genele adım adım iktidar yürüyüşümüz devam ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP, iktidar çalışmalarına çevrimiçi derslerle devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Teknoloji Devi, Türkiye’de Evden Uzaya Yeni Teknolojiler Geliştirmeye Devam Edecek ABD’de büyük şirketler ekonomik durgunluğa hazırlanıyor OPPO Find X Serisi’ni Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobil Platform ile Sunacak 15 Temmuz Şehitleri Mezarları Başında Anıldı… Çocuklar Altın Fırça Ödülleri İçin Yarışacaklar İnci’nin zor kararı…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır