CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan Kutlaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan Kutlaması
CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan Kutlaması

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem mesajında:  

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101’inci yılını coşkuyla kutladığımız bu günde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.

Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir anlayışıyla parlamenter demokrasi ve cumhuriyetin temellerinin atıldığı günlerde, aziz milletimiz muasır medeniyetler seviyesinin ötesine geçme ve kendi iradesi ile kendini yönetebilme yolunda büyük bir azim ve kararlılık göstermiştir.

 

Bunun için de dünyada eşi benzeri görülmemiş bir bağımsızlık ve ulusal egemenlik mücadelesine girerek, tarihe muhteşem bir kurtuluş destanı yazdırmıştır. Mustafa Kemal Atatürk, çocukları milletin geleceği olarak gördüğünden onlara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak, 23 Nisan’ı çocuklara armağan etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının tüm Dünya çocuklarının sağlık, barış, refah ve huzur içerisinde yaşamasına vesile olmasını diliyorum. Koronavirüs’den derin etkilenen çocuklarımızın yarınları için tedbirlere uyalım” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan Kutlaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Pandemide şirketlerin ilacı bulut tabanlı yazılımlar! Rubato yeni albümlerinin ilk çevrimiçi konserini Trump Sahne’de gerçekleştirdi Buse Arslan:” Maalesef dizi sektöründe statülü statüsüz ayrımı var “ İngiltere’nin PKK uzantılarıyla ilgili kararına Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama VakıfBank, Entegre Yönetim Sistemi’ni kuran ilk banka oldu “Araç ve yolculuk paylaşımı gibi mobilite çözümler sektörün geleceğini belirleyecek”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır