Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Yöneticiler, Kaşüstü mahallemizi unutmuşlar

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Yöneticiler, Kaşüstü mahallemizi unutmuşlar
CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Yöneticiler, Kaşüstü mahallemizi unutmuşlar
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yomra ilçesinde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, iletilen sorun ve sıkıntıları not alarak başta CHP Lideri Kılıçdaroğlu olmak üzere milletvekillerine aktaracağını söyledi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, Trabzon’un Yomra İlçesinde Kaşüstü Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

20 Bin nüfusu olan mahallede ciddi sorunlarla karşılaştıklarını ifade eden CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, “Ekonomik sıkıntılar esnaflarımızı da bunaltmış. Esnaflarımız ciddi sıkıntı içerisinde ve acilen desteklenmesi gerekiyor. Mahallemizde vatandaşlarımızın hepsi dertli. Okul yok, elektrik şebekesi yetersiz. Ne yazık ki ülkeyi yönetenler, halka eşit hizmet sunmadığı için Yomra Kaşüstü Mahallemiz gibi on binleri bulan yerleşim yerlerimiz hizmet alamıyor” dedi.
CHP İktidarında halkın her kesimine, tüm yerleşim yerlerine eşit hizmet sunulacağını dile getiren CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, “Halkımızın, esnafımızın, çiftçilerimizin, öğrencilerimizin ve memurlarımızın sorun ve sıkıntılarının çözümü için çare var. Çare halkın iktidarı, çare CHP” şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Yöneticiler, Kaşüstü mahallemizi unutmuşlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Beril Anılanmert’in “Seyir Defteri” Sergisi İş Sanat’ta Yüreğir Kültürevlerinde Kapılar Herkese Açık İZODER Başkanı Emrullah Eruslu: “Isı yalıtımı hem cebimizi hem çocuklarımızın geleceğini korur” Güneşten Yıpranan Cildinizi Canlandırın Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti Uraz Kaygılaroğlu PeP reklam filminin yüzü oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır