CHP’li Atay: “AKP, İktidar koltuğundan kayıp düşüyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’li Atay: “AKP, İktidar koltuğundan kayıp düşüyor”
CHP’li Atay: “AKP, İktidar koltuğundan kayıp düşüyor”

HDP’ye yönelik kapatma davasının ardından Çukurova İlçe eş başkanları, CHP’yi ziyaret etti.

HDP Çukurova İlçe Eş Başkanları Saniye Seçkin ve Yaşar Demir, HDP Adana İl Örgütü Yöneticisi Yaşar TEK ve HDK Dönem Sözcüsü Selda Kaya ile yürütme kurulu üyeleri CHP İlçe Örgütü’nü ziyaret etti.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, gerçekleştirilen ziyaret ve HDP’ye yönelik kapatma davası açılmasına ilişkin şunları söyledi:

“KAPATMA DAVASI 6 MİLYON OYA İPOTEK KOYMAKTIR”

“Yağan yağmurla birlikte sıcak çaylarımızı yudumlayıp bu kadim uygarlıklar topraklarında hasret kaldığımız dostluk, kardeşlik, demokrasi ve özgürlüğe dair söyleştik. Öte yandan parti kapatmaların yeniden konuşulduğu bir sürece ne yazık ki şahit olduk ve oluyoruz. HDP’ye yönelik kapatma davası yüz kızartıcı olmaktan öte, HDP’ye oy veren 6 milyondan fazla seçmeni yok saymak, onların oyuna ipotek koymaktır. Parti kapatmayla, ötekileştirmeyle sorunlar görmezden gelinmek isteniyor. Ancak sorunların bu yöntemle çözülemeyeceğini defalarca tecrübe etmiş bir ülkeyiz. Bu hamle AKP, iktidar koltuğundan kayıp düşerken yapılmış son hamlelerdir, son çırpınışlardır. Kaybetmenin korkusudur. Ancak nafile”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP’li Atay: “AKP, İktidar koltuğundan kayıp düşüyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gölbaşı’nın Parkları Güneş Enerjisiyle, Evleri İse Su Tasarrufuyla Kalkınıyor İran’dan tahliye edilen 132 kişinin ilk test sonuçları negatif çıktı Telekominikasyon istihdamı %7 arttı! Silivri Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi sevinci Lider Şahin hakkında çıkan haberlerle alakalı açıklamalarda bulundu İz bırakmak için harekete geçiyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır