Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu: Cahide Sonku ‘Kanadı Kırık Bir Kuş Misali’

Ana Sayfa » MAGAZİN » Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu: Cahide Sonku ‘Kanadı Kırık Bir Kuş Misali’
Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu: Cahide Sonku ‘Kanadı Kırık Bir Kuş Misali’

Kurulduğu dönemden beri büyük prodüksiyonlu oyunlara imza atan Çiğdem Tunç Tiyatrosu 2020- 2021 Sezonu’nda da şahane bir yapıta imza atmaya hazırlanıyor. Yeni sezonun oyunu “KANADI KIRIK BİR KUŞ- CAHİDE SONKU” olarak açıklandı.

Oyunun ana teması bir döneme damgasını vurmuş ünlü oyuncu Cahide Sonku’nun hayatı. Ve sahnede dönemin birçok ünlü ismi ile de karşılaşacağız. Cahide Sonku’yu Çiğdem Tunç’un canlandıracağı oyunda ünlü tiyatro insanı Muhsin Ertuğrul’u ise Deniz Salman canlandıracak.

Oyun Çiğdem Tunç Tiyatrosu’na özel olarak genç yetenek Eray Yasin Işık tarafından yazıldı. Oyun bir yıldız hayatının her türlü iniş çıkışını gözler önüne seren gerçek bir hayat hikayesi.

Her oyununda çok yetenekli ve ünlü oyuncularla çalışan Çiğdem Tunç, bu defa da bu geleneğinden taviz vermiyor. Kadroda Çiğdem Tunç’a Sema Aras, Deniz Salman, Levent Sülün, Deniz Değirmenci, Alper Çorumluoğlu, Süreyya Gökhan, Soykan Kişioğlu, Savaş Özkartal eşlik ediyor.

Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nun yeni oyunu: Cahide Sonku ‘Kanadı Kırık Bir Kuş Misali’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gaziemir Belediyesi’nden kadınlara, sessiz kalma çağrısı CHP’li Beko: 12 Eylülcülerin kendileri mezarda, fikirleri iktidardadır Canon’un Yeni Sinema Kamerası “Canon Vision”da Görücüye Çıkıyor FUNDA ERMAN AKOSMAN REKORA KOŞUYOR 15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz Philips TV Çıtayı Yine Yükseltti!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır