Çimentaş’tan Karşıyaka Spor Kulübü’ne Anlamlı Destek

Ana Sayfa » SPOR » Çimentaş’tan Karşıyaka Spor Kulübü’ne Anlamlı Destek
Çimentaş’tan Karşıyaka Spor Kulübü’ne  Anlamlı Destek

Sektöründe öncü çalışmalara imza atan Çimentaş, faaliyet gösterdiği bölgelerin sosyal çalışmalarına da yatırım yapmaya devam ediyor.
 70 yıl önce kurulduğu topraklarda, İzmir’de Spor kulüplerinin çalışmalarını destekliyor. Karşıyaka Spor Kulübü’nün Çiğli’de bulunan spor tesislerinin yol çalışmasını düzeltmek üzere Çimbeton ürünlerini hibe etti. 

 

Ulusal ve uluslararası alanda pek çok başarıya imza atan Çimentaş, 70 yıl önce doğduğu topraklara İzmir’e yatırım yapmaya devam ediyor. Çimento sektöründeki öncü çalışmaları kadar toplumsal kalkınma ve sosyal yardımlaşma konularında yerel otorite ve oluşumlara da destek gösteriyor. 

Karşıyaka Spor Kulübü’ne yapılan hibe çalışmasına ilişkin Çimbeton Hazır Beton Direktörü Doğukan Demir şu değerlendirmede bulundu: “Faaliyetlerimizde operasyonel mükemmellik ve müşteri memnuniyetine odaklandığımız kadar, faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sosyal kalkınmaya, spor aktivitelerine destek olmaya da çok özen gösteriyoruz. İzmir’de Kaşıyaka Spor Kulübü’ne yaptığımız bu anlamlı hibe ile umarız spor ve sporculara katkı sağlayan bir çalışmaya imza atmış oluruz.”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çimentaş’tan Karşıyaka Spor Kulübü’ne Anlamlı Destek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanlığı’nda bayrak değişimi “Yumurta dondurma yöntemi ile ilerleyen yaşlarda anne olmak mümkün.” Lise öğrencilerinden Covid-19 ile mücadeleye önemli katkı Kepçe Kulak Ameliyatı Ne Zaman Ve Kaç Yaşında Yapılır? Ev dekorasyonlarının yeni ismi Nazlı Aksu. Arabeskin usta ismi Cansever yeni şarkılarıyla gençlerin dilinde

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır