Citrix’ten sporda yeni işbirliği: Amerika Ulusal Beyzbol Ligi

Ana Sayfa » SPOR » Citrix’ten sporda yeni işbirliği: Amerika Ulusal Beyzbol Ligi
Citrix’ten sporda yeni işbirliği: Amerika Ulusal Beyzbol Ligi

Major League Baseball (Amerika Ulusal Beyzbol Ligi), ligin gelecekteki iş operasyonlarını oluşturmada benzersiz dijital çözümlerden yararlanmak için Resmi Çalışma Alanı ve Uygulama Teslimi Ortağı olarak Citrix ile birlikte hareket etme kararı aldı. 

Major League Baseball (MLB) ve Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS), MLB’nin iş operasyonlarını geliştirmeye yardımcı olacak, birden çok yılı kapsayan ve çok boyutlu yeni bir ortaklığı duyurdu. MLB, işinde meydana gelen değişimlere uyum sağlamak için Resmi Çalışma Alanı ve Uygulama Teslimi Ortağı olarak Citrix’i seçti. Lig, çalışanların beyzbolun geleceğini daha çevik bir şekilde inşa edip sunabilmeleri için Citrix’in dijital çalışma alanı çözümlerini kullanacak. 

MLB Üst Düzey Operasyon ve Strateji Yöneticisi Chris Marinak şunları söyledi: “Tıpkı sahadaki oyuncular gibi, şirket içindeki ekiplerimizin de en iyi performanslarını sergileyebilmek için gerek duydukları kaynaklara hızla ve kolaca erişmelerine olanak tanıyan çevikliğe ve yenilikçi araçlara ihtiyaçları var. Citrix’i kullanarak, çalışanlarımızın üretkenliklerini ve performanslarını nerede olurlarsa olsunlar en üst düzeye çıkarmalarını sağlayabiliriz.” 

Birden çok yılı kapsayan sözleşmenin şartları uyarınca MLB; çalışanlara işlerini ister evden ister beyzbol stadyumundan, ofisten veya yoldan, kısacası her yerden yapabilmek için ihtiyaç duydukları her şeye birleşik erişim sağlamak üzere Citrix Virtual Apps and Desktops™ ve Citrix ADC™  de dahil, Citrix dijital çalışma alanı çözümlerinden yararlanacak. Aynı zamanda anlaşmanın bir parçası olarak Citrix, reklam kampanyalarını MLB dijital platformlarına, All-Star Game ve World Series gibi Jewel Events adı verilen etkinliklere, ülke çapındaki beyzbol stadyumlarına, FOX ve ESPN de dahil olmak üzere MLB Network program ve yayın ortaklarına genişletecek. 

Citrix Strateji Başkan Yardımcısı Tim Minahan şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl eşi benzeri görülmemiş bir değişim yaşadık, ancak aynı kalan bir şey var: İnsanlar spor aracılığıyla bağ kurmaya ihtiyaç duyuyor ve bu şekilde bağ kurmayı istiyor. Son derece dinamik olan çalışma ortamlarına güç katıp çalışanlarının ve taraftarlarının katılım sağlamayı sürdürmeleri için inovasyon gerçekleştirmeye devam etmelerine yardımcı olmak üzere MLB ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Citrix’ten sporda yeni işbirliği: Amerika Ulusal Beyzbol Ligi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Öcmenler’den Öğretmenler Günü mesajı Diablo IV Yeni Geliştirici Güncellemesi Karşınızda Kaspersky, dünyanın en popüler film ödüllerinin arkasındaki dolandırıcılık faaliyetlerini ortaya koyuyor Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı Ev Tozu Konusundaki Eğitim Eksikliği Sağlığımızı Etkiliyor Olabilir Mi? Nestlé Pure Life’tan 50’si geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen çevre dostu şişe

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır