Çocuklar için güçler birleşti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çocuklar için güçler birleşti
Çocuklar için güçler birleşti

Liv Hospital Vadistanbul ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını korumaya dikkat çekmek amacıyla geniş çaplı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.  “Çocuklar dünyanın koruyucu süper kahramanları” başlıklı sosyal sorumluluk projesinde çevre kirliliğine dikkat çekmek için birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi, cemiyet hayatının önde gelen ismi ve çocuklar gönüllü olarak yer aldı. Proje kapsamında 17 maddelik sürdürülebilir kalkınma amaçlarının yazılı olduğu pankartlarla çekilmiş fotoğraflar sergilendi.

 

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un değerli destekleriyle katkıda bulunduğu projeye cemiyet, sanat ve iş dünyasından pek çok ismi ağırladı. 4 Haziran’da Liv Hospital Vaditanbul’da gerçekleştirilen sergide ayrıca çevre kirliliğine dikkat çekmek isteyen çocuklar çevre konseptli mini bir defile yaptı.

 

Çevre kirliliğine dikkat çeken proje

 

Liv Hospital, Push for Afrika ve Parıltı Derneği işbirliği ile gerçekleşen ‘Çocuklar dünyanın koruyucu süper kahramanları’ sosyal sorumluluk projesi dünyanın tükenebilir kaynaklarına ve kaynakları gelecek nesillere aktarmanın önemine dikkat çekti. Liv Hospital Vaditanbul’da yapılan serginin açılışına projeye destek veren birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi, cemiyet hayatının önde gelen ismi ve katıldı. 

 

Çocuklar temiz bir dünya için podyumdaydı

 

Etkinlik, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti’nin açılış konuşmasıyla başladı. Açılış ve teşekkür konuşmalarının ardından çocukların defilesi gerçekleşti. Cemiyet hayatından isimlerin çocuklarının da aralarında bulunduğu defilede çocuklar giydikleri kıyafetlerle çevre kirliliğine ve dikkat çekti. Defilenin oldukça ilgi gördüğü etkinlikte çocuklar yaratıcılıklarıyla büyük beğeni topladı. Proje kapsamında çekilmiş fotoğraflarla hazırlanan sergi Liv Hospital Vadistanbul’da ziyaretçilerle buluşmaya devam edecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çocuklar için güçler birleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, DRAM’siz ilk SSD sürücüsü 980 NVMe’yi tanıttı Başkan Büyükakın, ‘’Kandil gecemiz hastalıklara şifa olsun” Deneyimli psikologlar, pandemiyi anlattı Marmara Park Bir Kişiyi Jeep Sahibi Yapıyor Boğazın incisi Lacivert kalite ve şıklığı ile Le Chic Bodrum’a geliyor Sinema, Televizyon, Ses Kültürleri ve Algoritmalar

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır