Çocuklar Önde, Anne Babalar Arka Koltukta Film Keyfi Yaşadı…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çocuklar Önde, Anne Babalar Arka Koltukta Film Keyfi Yaşadı…
Çocuklar Önde, Anne Babalar Arka Koltukta Film Keyfi Yaşadı…

Başkentlilere arabada sinema keyfi sunan Gölbaşı Belediyesi film rüzgarına devam ediyor.

Başkentlilere arabada sinema keyfi sunan Gölbaşı Belediyesi film rüzgarına devam ediyor.

Başta çocuklar olmak üzere tüm animasyon severleri eğlence dolu bir film olan Rafadan Tayfa Göbeklitepe ile buluşturan Gölbaşı Belediyesi, sürpriz evlilik teklifi ile unutulmaz bir geceye imza attı. Film öncesi Ali’nin Ayşe’ye evlilik teklifi etmesi ile duygusal anlara ev sahipliği yapan sahne, Ayşe’nin evet demesi ile yerini mutluluğa bıraktı.

Başkan Şimşek vatandaşlarla buluştu

Başkan Ramazan Şimşek, film öncesi araçlar arasında eşi ile dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Sonrasında sahneden yaptığı konuşma esnasında, sinemanın devam etmesini isteyenlerin araçlardan korna ile cevap vermesini istedi. Yoğun ilgi ve kornolar karşısında 1 ay daha sinema etkinliğinin devam edeceğini duyuran Şimşek “Bugün burada gençlerimizin mutluluğuna şahitlik ettik. Bir ömür boyu mutlu olmalarını temenni ederiz. Sizlerle yaz akşamlarında sinema etkinliğinde buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu devam ettireceğiz” açıklamasında bulundu.

Her zamankinden daha yoğun geçen sinema gününde çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Büyükler gazoz ve mısır ile görsel şölenin tadını çıkarırken çocuklara da meyve suyu ve kek ikram edildi.

Çocuklar Önde, Anne Babalar Arka Koltukta Film Keyfi Yaşadı… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Trouw Nutrition Türkiye yeni nesil otomasyon yatırımıyla üretimde sıfır hata ve yüksek kaliteye odaklandı Evler artık atık ısı ile ısınacak. Alibey Mahallesi Asfalta Kavuştu Ukrayna’da Bedava Tatil Yap, Dönerken Playstation Kap! Hibrit Araçlara Özel Motor ve Şanzıman Yağları Zamanda ve Titizlikle Yapılmayan Çikolata Kisti Cerrahisi Anne Olmayı Engelleyebilir

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır