“Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılamak En Büyük Hedefimiz”

Ana Sayfa » GÜNCEL » “Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılamak En Büyük Hedefimiz”
“Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılamak En Büyük Hedefimiz”

Sokak hayvanlarını desteklemek amacı ile başlatılan proje ile Kuzu Effect AVM’de yer alan Pati Love standı hediyelik eşya karşılığında mama desteği sağlamaya devam ediyor.

Kuzu Effect AVM, kış aylarının başlaması ile sokakta yaşayan hayvan dostlarımızın yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile harekete geçti. AVM içerisinde kurulan Pati Love standından yapılan her bir alışveriş karşılığında ücretsiz kedi ve köpek maması veriliyor. Soğuk kış günlerinde hayvan dostlarımızın da unutulmaması gerektiğinin altını çizen Kuzu Effect AVM yönetimi, “ Bizler kadar onların da besine ihtiyacı var. Burada bulunan Pati Love standından yapılan hediyelik eşya alışverişlerinden ziyaretçilerimiz sokakta yaşayan dostlarımız için ücretsiz mama alıp diledikleri yere bırakabilirler. Bizler de kendi lokasyonumuz içerisinde sokak hayvanlarımıza elimizden geldiğince destek oluyoruz” dedi.

Dünya üzerinde tek başımıza değiliz çağırısı

Diğer canlılar için farkındalık yaratmak istediklerinin altını çizen Pati Love Kurucu Ortağı Emin Şırka, “Asıl amacımız burada insanlara hayvan sevgisini aşılamak. Özellikle çocuklara hayvan sevgisini aşılayabilirsek biz projemizi istediğimiz noktaya taşımışız demektir. Onlara ücretsiz mamalar dağıtıyoruz. Burada hazırda bulundurulan ürünlerimizin satışı ile hem barınaktaki hayvan dostlarımıza hem de sokak hayvanlarına destek oluyoruz” diye konuştu.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

“Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılamak En Büyük Hedefimiz” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

DenizBank’tan MTV ödemelerinde 3 taksit avantajı ABD’nin en çok kazanan CEO’larının fiyatları açıklandı 5G ile 500 milyar doları aşacak beş sektör Ekrem İmamoğlu’nun Erdoğanlı Erbakan paylaşımı olay yarattı Altyapı projelerinin finansman uzmanı Cranmore Partners uluslararası işlemleri İstanbul’dan yürütecek MX Anywhere 3 İş Akışını ve Çalışma Alanını Geliştiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır