CRR’de “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri”

Ana Sayfa » MAGAZİN » CRR’de “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri”
CRR’de “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri”

Cemal Reşit Rey(CRR)  Konser Salonu Türk Müziği Topluluğu, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan ve yakın dönem dünya tarihinin en büyük kahramanlıklarından biri olan Çanakkale Zaferi’nin 106. yılında “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri” ile CRR YouTube kanalından özel bir etkinlik gerçekleştirdi. 

Şef Hakan Talu yönetimindeki topluluk konserde ağıtlar, kasideler, türküler ve şarkılardan oluşan bir repertuarı seslendirdi.  

Ses sanatçıları Atakan Akdaş, Serhat Sarpel, Bekir Büyükbaş, Selin Yücesoy ve Melisa Şirin’e; tamburda Hakan Talu, kemanda Kemal Caba, kanunda Serkan Mesut Halil, udta  Bilen Işıktaş, neyde Ahmet Tozyaylı tanburda Muaz Ceyhan, viyolenselde Volkan Ertemkemençede Ömer Aşçıoğluritimde Serdar Bişiren eşlik etti. 

Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konser kaydı bir hafta boyunca CRR YouTube kanalından izlenebilecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CRR’de “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü ve Özgür kadınların kazandığı hakları savunacağız! Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’ye   ‘Yılın Üretici Devi’ ödülü Tarkan mı? Kenan mı? derseniz Kenan derim… O Sanatçı, O Tabloyu Çini ile Ölümsüzleştirerek Sürpriz Yaptı Koronavirüs Hastalarına Güç Veren Beslenme Önerileri Salgından ruhsal olarak en çok çocuklar etkileniyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır