CRR’de Monica Molina Rüzgarı Esti

Ana Sayfa » MAGAZİN » CRR’de Monica Molina Rüzgarı Esti
CRR’de Monica Molina Rüzgarı Esti

İspanyol şarkıcı Monica Molina, 17 Kasım Salı akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda en güzel aşk şarkılarını müzikserverler için söyledi.

Türkiye’de daha önce birçok kez konser veren ve röportajlarında ülkemizden sık sık övgü ile söz eden Monica Molina konserini, İspanya İstanbul Başkonsolosu Alvaro de la Riva Guzmán de Frutos ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)Kültür Daire Başkanı Hülya Muratlı ve İBB Medya İlişkileri Koordinatörü Şükrü Küçükşahin’de izledi.

Monica Molina, en güzel şarkılarını sevenleri için bir araya getirdiği “Autorretrato” isimli albümünün kapak fotoğraflarını İstanbul’da çekerek Boğaz’ın ve ülkemizin güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmıştı.

İspanya’da her albümü yüksek satış rakamlarına ulaşan, Latin Grammy Ödülü adaylığı olan ve bunların yanı sıra birçok ödül kazanan Monica Molina, copla şarkılarının efsane şarkıcısı ve öz babası Antonio Molina’dan aldığı bayrağı hayatın içinden ve hayatı anlatan şarkılarla taşımaya devam ediyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

CRR’de Monica Molina Rüzgarı Esti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“BİR SANA”,YAZ MEVSİMİNDE İÇİNİZİ DAHA DA ISITACAK! Lenovo yılın ikinci çeyreğindeki yüksek performansıyla küresel zorlukları aşarak güçlü bir büyüme elde etti KIA ve Anadolu Efes Spor Kulübü altıncı yılda da birlikte CHP’li Sertel’den TÜRKSAT yönetimine çağrı: Yerel televizyonlara pozitif ayrımcılık yapın Erol Evgin ve Demet Sağıroğlu “Yeter” diyor Beyoğlu’nda tacizci şoku

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır