Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek
Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, “Bir din adamı insanlara saygıyı, sevgiyi, hoşgörüyü öğretmesi anlatması gerekirken açık bir şekilde üstelik bu ülkenin kurtarıcısı olan Atatürk’ü hedef alarak halkı kine ve nefrete sürüklemeye çalışmaktadır. Söylenen sözler affedilir gibi değil” dedi.
 
Erdoğan'ın katıldığı, Ayasofya'da gerçekleşen programda bir imam, Mustafa Kemal Atatürk'e lanet okudu. İmam, Atatürk'e atfen, “Bunlardan daha zalim ve kafir kim olabilir?" dedi.

Yapılan konuşmaya tepkiler sürerken bir açıklama da Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek’den geldi. Başkan Soyluçiçek, “Üstü kapalı olarak yapılan hakaretler artık bu ülkenin Cumhurbaşkanı sıfatı ile burada bulunan Erdoğan’ınn katıldığı programda da açık bir şekilde dile getirilmeye başlanmıştır. Buna sessiz kalmak ortaklıktır. Bu ülkenin kurucusu olan ve yedi düvele savaş açarak bu ülkenin geleceğini kurtaran Gazi Mustafa Atatürk’e karşı yapılan bu karalama çalışmaları affedilir gibi değil. Geçmişte yaptıklarını unutanlar nankörlük etmeye devam ediyor. bu millet bu yapılanları unutmayacak. Yazıklar olsun. Bir din adamı insanlara saygıyı, sevgiyi, hoşgörüyü öğretmesi anlatması gerekirken açık bir şekilde üstelik bu ülkenin kurtarıcısı olan Atatürk’ü hedef alarak halkı kine ve nefrete sürüklemeye çalışmaktadır. Söylenen sözler affedilir gibi değil” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bülent Ersoy’a kötü haber! 1 trilyon dolarlık sektör İstanbul’da bir araya geliyor Aliağa Belediyesi Ekipleri Karaköy Mahallesi’nde Fatma Kaplan Hürriyet 23 Nisan’ı Tır İle Dolaşarak Kutladı VakıfBank’tan, sektörün en büyük seküritizasyon işlemi Amazfit, ESOK Rally’nin Resmi Akıllı Saat Partneri Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır