Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi
Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi

Ayrıca bugünden itibaren 18 Ocak’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular 500 altın ve beş adet Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketi kazanıyor!

Dışarısı biraz soğuk olsa da Hearthstone Hanında, ateş başında her zaman sıcak bir yer var! Yılbaşı kutlamalarında yerinizi almaya hazırlanın. Savaş Meydanları’na eklenen kadim yenilikleri, karlı han kapışmalarını ve yepyeni Kahramanlar Kitabı bölümlerini kaçırmayın!

SAVAŞ MEYDANLARI GÜNCELLEMESİ

Oyuncular 15 Aralık tarihinden itibaren üç yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel Darkmoon Ödülleri’yle kadim ilahların gücünden faydalanabilecek. Bu kudretli büyüler Savaş Meydanları için yeni ve sınırlı süreli bir mekanik konumunda. Her dört turda bir Darkmoon Ödülü keşfedip onu elinize ekleyeceksiniz.

Ayrıca bugünden itibaren 18 Ocak’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular 500 altın ve beş adet Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketi kazanıyor!

YENİ KAHRAMANLAR KİTABI: GARROSH – TEK KİŞİLİK DENEYİMİ (16 Aralık)

Garrosh gençliğinde ailesinin mirasıyla barışmakta zorlanıyordu. Hayatının ilerleyen dönemlerinde bunu benimsemesinin ardından Horde’da çabucak yükseldi ve hem gücü hem de inancıyla pek çok kişiyi etkiledi. Peki yüreğinin derinliklerinde nasıl sırlar yatıyor? Kahramanlar Kitabı: Garrosh, Hearthstone’un Kahramanlar Kitabı serisinin üçüncü bölümü ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Savaşçı Paketi kazanacak.

 

YILBAŞI HAN KAPIŞMALARI

•  (Gift Exchange Tavern Brawl) Hediyeleşme Han Kapışması (16 Aralık)

•  (Wacky Waxy Winter Veil) Mum Çılgınlığı (23 Aralık)

GELECEK PROGRAM

YENİ KAHRAMANLAR KİTABI: UTHER – TEK KİŞİLİK DENEYİMİ (5 Ocak)

Işık tarafından kutsanan Uther, Gümüş El Düsturu’nun ilk paladini olmuş ve İkinci Savaş sırasında Lordaeron’u Horde’a karşı savunmuştu. Uther herkesin saygı duyduğu biriydi ve tahtın varisini eğitmesi için seçilmişti. Ta ki işler tamamen farklı bir hal alana kadar… Kahramanlar Kitabı: Uther, Hearthstone Kahramanlar Kitabı serisinin dördüncü bölümü ve o da tüm oyuncular için ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Paladin Paketi kazanacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TÜRKİYE’NİN 22 ADASIYLA EN ÖZEL TURİZM BELDESİ AYVALIK CHP’li Başkan Dr. Parlar, terörü lanetledi ABD’de büyük şirketler ekonomik durgunluğa hazırlanıyor Pandemi, yılbaşında ‘enerjimize’ de yansıdı Dolgu ile Ameliyatsız Burun Estetiği Yapılabiliyor Eyüp Lojistik filosunu 300 MAN çekici ile daha da güçlendiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır