Deniz Akkaya Zayıflatmaya yakın dostuyla başladı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Deniz Akkaya Zayıflatmaya yakın dostuyla başladı
Deniz Akkaya Zayıflatmaya yakın dostuyla başladı

Dijital medyadan zayıflatıyor…

Fit vücudu ve sağlıklı yaşam önerileriyle son dönemlerde dikkat çeken Deniz Akkaya, Bob Gym’ nin kurucusu antrenör Barış Okan Belovacık ile Youtube’da başlattığı derslerle ‘Rüya Beden’ programıyla YouTube kanalı üzerinden herkesi fit vücuda kavuşturuyor. İkilinin yoğun ilgiyle karşılanan programının bu ay ki; konuğu ünlü iletişimci Özgür Aras oldu.

Deniz Akkaya 21 yıllık yakın dostu iletişimci Özgür Aras’ı ‘Rüya Beden’de kampa alarak Bob Gym spor eğitmeni Berk Dorceylan ile spora ve diyete başlatarak           1 ayda kendisine 5 kilo verdirdi. Kendisini başvuranları spor yaparak ve sağlıklı beslenerek kişiye doğru bir yolculuk hikayesi yaratan herkesin ideal vücuda sahip olup aynada kendini istediği gibi görmesini sağlayan Deniz Akkaya önümüzdeki ay yakın arkadaşı Özgür Aras’ın müthiş bir değişim dönüşüm hikayesini anbean ekrana getirecek. Akkaya’nın, YouTube kanalı üzerinden ünlü arkadaşlarını zayıflatmaya devam edecek.

 

Kaynak: BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Deniz Akkaya Zayıflatmaya yakın dostuyla başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Burcu Ersen sesi ve güzelliğiyle gönülleri fethediyor Selçuk Ural Pinon Sahnede Yeni Şarkılar Müjdesi Verdi. Topluma yönelik psikososyal destek temelli önemli projeler yürütüyor QNB Finansbank sendikasyon kredisini artırarak yeniledi KRAL GERİ DÖNÜYOR.. İlhan Şeşen: “Cinsellik ve kıskançlık yoksa Aşk yoktur!”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır