DEVA, İzmir’de 19 ilçede

Ana Sayfa » GÜNCEL » DEVA, İzmir’de 19 ilçede
DEVA, İzmir’de 19 ilçede

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, İzmir’de Bayraklı ve Tire ilçe başkanları ile yönetimlerini belirledi. DEVA Partisi İzmir’in 19 ilçesinde teşkilatlanmasını tamamlamış oldu.

Türk siyasi hayatındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran DEVA Partisi, İzmir’de de teşkilatlanmasını hızla sürdürüyor. DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen, Bayraklı ve Tire ilçe başkanları ile yönetimlerini belirledi. DEVA Partisi Bayraklı İlçe Başkanlığına Sami Sapan, Tire İlçe Başkanlığına da İhsan Güçtekin getirildi. DEVA Partisi böylece İzmir’in 30 ilçesinden 19’unda teşkilatını tamamlamış oldu.

 Ösen: Biz DEVA’yız…

Bayraklı ve Tire ilçe başkanlarına yetki belgelerini teslim eden DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Ösen, “İzmir’de hem metropol hem de çevre ilçelerinde pandemi dönemine rağmen teşkilatlanma çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Şu anda İzmir’in 19 ilçesinde yönetimlerimizi oluşturduk. Partimiz tüm politika oluşturma, karar alma ve uygulamalarında; şeffaflık, hesap verebilirlik, dürüstlük, çoğulculuk, katılımcılık, kurumsallaşma, her alanda liyakatı esas alma, işi ehline verme, istişareye ve ortak akla dayalı yönetim ilkelerine bağlı kalacak” dedi.

Seda Kaya Ösen, İzmir’de DEVA Partisi’ne gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını vurgularken, şunları söyledi: “Halkımızın ilgisine mazhar olmak, şeffaf, katılımcı ve demokrasinin hakim olduğu yönetimi hakim kılmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. İzmir il teşkilatımız kurulduğu günden bu yana halkımızın içinde olduk, sanayicinin, iş insanlarının, tüccarların, esnafın kapısını çalıp dertlerini dinledik. Partimizin ilkelerini, her kesim için çözüm önerilerimizi ayrı ayrı ortaya koyduk. Nitekim, geçtiğimiz günlerde İzmir İl Başkanlığı binamızın açılış töreni için kentimize gelen Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın burada bulunduğu birkaç saatlik kısa süre içinde Kemeraltı ile Karşıyaka çarşılarında yaptığı temaslarda hemşehrilerimizin kendisine gösterdiği ilgi ve teveccüh, sorunların çözümünde partimizi gerçekten ‘deva’ olarak benimsediğinin işaretidir. DEVA Partisi olarak biz de İzmir’in bütün ilçelerinde teşkilatlanmamızı kısa sürede tamamlayarak önümüzdeki seçimlerde bize olan güvenini haklı çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye’nin ve İzmir’in DEVA’sıyız.”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

DEVA, İzmir’de 19 ilçede - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hakan Özer’in İlk Albümü “ONCA GÜNLER” Yayında CHP’li Binzet sordu: “Hizmet içi eğitim merkezi ne oldu?” VakıfBank İyilik Kumbarası okul ihtiyaçlarını karşılıyor  ‘11 okula 15 bin parça yardım malzemesi’ Nisan Ayında Oscar’lı Aktörler FilmBox Extra Ekranlarında Milletvekili Beko, geçmiş olsun mesajı yayınladı Pazar yerlerini normal gününde açın

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır