Dmaxtour’un Reklam Yüzü Ziynet Sali Oldu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Dmaxtour’un Reklam Yüzü Ziynet Sali Oldu
Dmaxtour’un Reklam Yüzü Ziynet Sali Oldu

Türkiye’nin 92 yıl önce kurulan ilk tur acentesi Türhol’ün vizyonunu inovatif bir bakış açısıyla bugüne taşıyan yeni tur operatörü Dmaxtour’un reklamyüzü Ziynet Sali oldu.

Deneyim ve birikimini, keşifçi ruhuyla Dmaxtour adı altında bütünleştiren firma, turizm sektörüne yeni bir soluk getirerek güvenle keşfin adresi olmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda hazırlanan lansman kampanyası için Ziynet Sali ile anlaştı.

İmza töreninde konuşan Ziynet Sali; “Yeni yerler keşfetmeyi, farklı coğrafyaların kültürlerini tanımayı severim. Bu yüzden Dmaxtour’un teklifi ilk geldiğinde çok heyecanlandığımı belirtmeliyim. Markanın yenilikçi vizyonu ve keşifçi ruhunun kendi kimliğimle örtüştüğünü düşündüğüm için teklifi kabul ettim. Özellikle pandemi gibi zorlu bir sürecin içerisinden geçerken insanların yeni yerler görmelerine, farklı kültürler keşfetmelerine vesile olma düşüncesi de beni ayrıca mutlu ediyor. “Önce sağlık” diyor Dmaxtour, gidilecek yerlerin sertifikalarını inceliyor, COVID-19 testlerini kendileri karşılıyor. Bu titizlik ve özen beni ayrıca mutlu eden bir konu oldu.” Dedi.

Dmaxtour Kurucu Ortağı ve CEO’su Nazmiye Ayla Aydoğdu ise anlaşma ile ilgili olarak; “Kendisi sadece Türk popunda değil, değişik kültürlerin dillerinde de şarkı icra eden ve değişik kültürleri bir araya getiren, çok güçlü sese sahip bir sanatçı. Sevilen bir kişilik olmasının yanı sıra hayranları çok geniş bir yelpazeye yayılıyor. Tıpkı bizim hedef kitlemizdeki çok seslilik gibi. Bu anlamda hedef kitlelerimizin örtüştüğünü düşünerek teklifte bulunduk. Ziynet Hanım ile ilk tanıştığımız andan itibaren yüksek enerjisinden etkilendik. Sanatçı duruşu ve güzel sesi ile markamıza değer katacağına inanıyoruz.” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dmaxtour’un Reklam Yüzü Ziynet Sali Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milka 2021 yılında da Türk Kayağına desteğini devam ettiriyor Film izlerken her sahnede detayları hissetmek isteyenlerin televizyonu! QNB Finansbank sendikasyon kredisini artırarak yeniledi CHP Bursa İl Başkanı Karaca’dan havaalanının imara açılmak istenmesine tepki Huawei, kırsal bölgeler için mobil kapsama sağlayan RuralStar Pro Çözümünü Duyurdu Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır