Doğann ve lezzetin sesini buluşturan ‘Sakin’ Gain’de başladı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Doğann ve lezzetin sesini buluşturan ‘Sakin’ Gain’de başladı
Doğann ve lezzetin sesini buluşturan ‘Sakin’ Gain’de başladı

Her hafta şef Pınar Taşdemir’le İstanbul’un keşmekeşinden uzaklaşarak yalnızca doğanın ve lezzetin sesine kulak vermeye ne dersiniz? GAİN’in yeni serisi ‘Sakin’de şef Pınar Taşdemir izleyicileri hem görsel hem de işitsel meditatif bir deneyime çıkarıyor. Her bölümünde farklı bir bölgenin doğal yetiştirilmiş ürünlerinden sessiz ve tarifsiz lezzetler hazırlanan programın ilk bölümünde Kandıra’daki Narköy’deyiz.

 

Başarılı şef Pınar Taşdemir’in şehrin keşmekeşinden uzak, doğanın huzurunda yemek yapma deneyimini sessiz ve tarifsiz olarak izleyicilerle paylaştığı ‘Sakin’, Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’de başladı. 

 

İlk bölümünde Kandıra’daki Narköy’de, mevsiminde doğal olarak yetişen sebzelerin günün mönüsüne ilham verdiği ‘Sakin’in her bölümünde seyirciler lezzetin sesini duyuyor.

 

Hem görsel hem de işitsel olarak meditatif bir deneyim sunan ‘Sakin’de izleyiciler doğanın büyülü atmosferine çekiliyor. Tabiatın içinde olmanın huzurunu yalnızca dinledikleri seslerle deneyimleme fırsatı buluyorlar.

 

Her seferinde farklı bölgelerdeki doğal çeşitliliğin sofralara taşınacağı ‘Sakin’, yeni bölümleriyle, pazar günleri GAİN’de!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Doğann ve lezzetin sesini buluşturan ‘Sakin’ Gain’de başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadıköy İzmir’in yaralarını sarmak için yola çıktı TEGV, İstanbul Yarı Maratonu’nda Rüzgar Sertkaya ” Ticaret dünyasının yeni kalbi sosyal medya” Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin perileri tarih yazıyor Huawei Online Mağaza’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya Kan Bağışı Hafta Sonu Kısıtlaması Kapsamında Değil

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır