Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak”
Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak”

Zorlu Holding, sorumlu yatırım holdingi vizyonu, insan odaklı sistemler ve yenileyici iş modelleri odağında yenilediği ‘’Akıllı Hayat 2030’’ stratejisi çerçevesinde buluşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Harvard Business Review Türkiye ile Dünya Çevre Günü kapsamında 8 Haziran’da düzenlenecek ‘’Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak’’ etkinliğinde öne çıkan kavramlar ve trendler konunun farklı paydaşlarının değerli temsilcileri tarafından ele alınacak.  

 

Zorlu Holding, Akıllı Hayat 2030 vizyonu doğrultusunda, iş süreçlerindeki çevresel etkisini en aza indirmek için çalışırken, çevre konusunda farkındalık yaratacak proje ve etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Harvard Business Review Türkiye ile her biri alanında söz sahibi olan fikir önderleri ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin de katılımıyla, 8 Haziran saat 14.00’te “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak” başlığı altında herkesin erişimine açık çevrim içi etkinliği düzenliyor.

Etkinliğin katılımcıları arasında; HBR Türkiye, Genel Yayın Yönetmeni Serdar TuranZorlu Enerji Mali İşler Genel Müdürü Elif Yener, TSKB Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen, The Club of Rome Eş Başkanı Sandrine Dixson-DeclèveDünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) Türkiye Ofisi Genel Müdürü Aslı Pasinli ve S360 Kurucusu ve Genel Müdürü Kerem Okumuş gibi önemli isimler yer alıyor.

Dünya Çevre Günü vesilesiyle düzenlenecek etkinlikte katılımcılar; “Çevre ve İş Dünyası”, “Sistem Değeri Yaratmak”, “Hedef Net Sıfır mı?”, “Sivil Toplum ile Değer Oluşturmak”“Regülasyonlar: Anlamak ve Uyum Sağlamak (Net Zero- Green Deal- Sıfır Atık)”“Sürdürülebilirlik ve Çevre: Zorlu Sorunlara Yaratıcı Çözümler (ESG-Strateji-Uygulamalar)” başlıklı birçok konuyu ele alacaklar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince Lil Zey’in Dünya Çapında Başarısı! DJ Milko eğlence sektöründe kısıtlamaların kaldırılacağı günü bekliyor Şişli’de kadın girişimciler ‘Ticaretin Kadınları’ ile yeni pazarlara erişecek LPG’li araç sahipleri kış bakımında nelere dikkat etmeli? Türkiye ve Katar, Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payının devri için mutabakat anlaşması imzaladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır