Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünyanın en çok turist alan ülkesi Tayland’da turizm bitti mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın en çok turist alan ülkesi Tayland’da turizm bitti mi?
Dünyanın en çok turist alan ülkesi Tayland’da turizm bitti mi?

Dünyanın en çok turist alan ülkelerinden Tayland’da  bizi başarı ile temsil eden Türk rehber Uğur Samet Akdoğan ‘ corona virüsü yüzünden ülkede turizm bitti, rehberlik bitti’ açıklamasında bulundu.

Dünyanın en çok turist alan ülkelerinden Tayland’da  bizi başarı ile temsil eden Türk rehber Uğur Samet Akdoğan ‘ corona virüsü yüzünden ülkede turizm bitti, rehberlik bitti’ açıklamasında bulundu. Akdoğan Tayland’ da virüsün kontrol altına alınmasına rağmen sınırların kapalı olması nedeni ile turizmin bittiğini, bunun da turizmden gelir elde eden insanlar için zor bir durum teşkil ettiğini ifade etti.

Rehber Uğur Samet Akdoğan küresel salgın etkisini kaybedince, Tayland’a yoğun ilgi gösteren Türk misafirleri de dört gözle beklediklerini dile getirdi.

NEDRET HOTUN / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Dünyanın en çok turist alan ülkesi Tayland’da turizm bitti mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Emre Aydın “Yemişim Trendini”ile Geliyor Google’dan Trump idaresine Huawei uyarısı Demet Akalın Şeyma Subaşı'nın sevgilisiyle öpüşme videosuna ateş püskürdü Sosyal Medya Fenomenleri Bodrum’a Geliyor Miley Cyrus MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de Sahne Alacak İstanbul’daki tarihi kilise satılığa çıkarıldı büyük kriz çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır