Dünyanın en sürdürülebilir şirketi Schneider Electric online alışverişte de kazandırıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dünyanın en sürdürülebilir şirketi Schneider Electric online alışverişte de kazandırıyor
Dünyanın en sürdürülebilir şirketi Schneider Electric online alışverişte de kazandırıyor

Enerji yönetimi ve otomasyonunun dijital dönüşümü alanında dünya lideri Schneider Electric, Türkiye ve bölgesinin lideri Hepsiburada ile önemli bir iş birliğine imza atıyor.

 

Hepsiburada.com’da 14 Haziran – 11 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek alışveriş kampanyasında Schneider Electric ürünleri satın alanlar arasında yapılacak çekilişle, talihlilerden 1 kişiye iPhone 12 – 64 GB, 3 kişiye Xiaomi Mi Band 5 ve 10 kişiye APC Akım Korumalı Priz armağan edilecek.

 

Çekilişe katılma hakkı kazanabilmek için en az 500 TL değerinde Schneider Electric ürünleri satın almak gerekiyor. Bu kampanya fırsatıyla Schneider Electric’in evinize stil katan anahtar prizleri ile evinizin dekoruna küçük dokunuşlar katabilir, teknoloji düşkünlerinin vazgeçilmezi kesintisiz güç kaynakları ve akım korumalı prizlerle elektrik güvenliğinizi sağlayabilir ya da birçok farklı elektrik ekipmanları ile elektrik işlerinizde kaliteye sahip olabilirsiniz. Sürdürülebilirlik ve verimlilik stratejisiyle enerji verimliliğinde ülkelerin ve kurumların dijital dönüşümüne önayak olan Schneider Electric, e-ticaretten de müşterilerine kazandırmaya devam ediyor.

 

Schneider Electric Hakkında

Schneider Electric’in amacı, herkesi sahip olduğumuz enerji ve kaynakları en iyi şekilde kullanmaya teşvik ederek tüm toplum için gelişim ve sürdürülebilirlik arasında bir köprü kurmaktır. Biz buna Life Is On diyoruz.

 

Misyonumuz, Sürdürülebilirlik ve Verimlilik konusunda dijital iş ortağınız olmaktır.

 

Yaşam döngüsünün tamamı boyunca evler, binalar, veri merkezleri, şebekeler ve endüstriler için dünyanın önde gelen işlem ve enerji teknolojileri entegrasyonları, ürünleri uç noktadan buluta bağlama, denetleme, yazılımlar ve hizmetler aracılığıyla, entegre şirket yönetimi sağlayarak dijital dönüşümü destekliyoruz.

 

Küresel şirketler arasında en yerel olan şirketiz. Anlamlı Bir Amaç, Kapsayıcı ve Güçlü Değerlerimiz etrafında kenetlenmiş iş ortaklığı ekosistemleri ve açık standartların destekçisiyiz.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dünyanın en sürdürülebilir şirketi Schneider Electric online alışverişte de kazandırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Koronasız günlerde sahnede, turnede, kuliste neler oluyordu? GFN Perşembe Güncellemeleri’nde PepsiCo’nun, Türkiye’deki 6 Fabrikasına Bakanlık Onaylı ‘Sıfır Atık’ Sertifikası Lüleburgaz’da Bisiklet Günü’nde anlamlı karar! Bir süredir test aşamasında olan Twitter’in sesli sohbet odası özelliği Spaces, bugün itibariyle resmi olarak kullanıma açıldı Hey Gidi Yıllar Kitabı Türkiye’nin Yakın Tarihine Işık Tutuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır