Eczacılar yarım saat süren işlerini 1,5 dakikada bitirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eczacılar yarım saat süren işlerini 1,5 dakikada bitirecek
Eczacılar yarım saat süren işlerini 1,5 dakikada bitirecek

Novadan, eczacılık sektörüne özel çözümlerle ekonomiye katma değer sağlamayı sürdürüyor. İhtiyaç duyulan ürünleri siparişi etmek için zaman, emek ve iş gücü kayıplarının önüne geçmeyi hedeflediklerini ifade eden Novadan Kurucu Ortağı Haki Poyraz, “İhtiyaç duydukları ürünler için farklı ekranlardan ayrı ayrı sipariş vermek zorunda kalan eczacılar bu sistemle sipariş işlemlerinde kaybettikleri zamanı ürünleri tek ekrandan görüp sipariş vererek minimuma indirebilecek. Patentli çoklu arama hizmetimiz, bir eczacının yarım saatte yaptığı sepet oluşturma işini 1,5 dakikaya düşürüyor. Eczacılar alacakları ürünlere tek kaynaktan daha hızlı ulaşabilecek.” bilgisini verdi.

 

Eczacıya yılda 20 bin TL tasarruf olanağı

 

Eczanelerde son kullanma tarihi yaklaşan yüksek stoklu ürünler için takas sistemini de geliştiren Novadan, eczacıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Eczanelerin alacakları ürünleri yüksek stok maliyetine girmeden kendilerine uygun miktarlarda ve en uygun fiyata platformda satış yapan eczacılardan alabilmelerini sağlıyor. Böylece eczaneler, son kullanma tarihi yaklaşan yüksek stoklu ürünlerin çöpe atılmasını engelleyerek yılda ortalama 20 bin TL’lik kayıptan kurtulabiliyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Eczacılar yarım saat süren işlerini 1,5 dakikada bitirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hopi 6’ncı yaşını yeni özelliklerle kutlayacak Kepez ve Muratpaşa’da kapsamlı çalışma başlıyor Çiğli’de Sosyal Mesafeli Taekwondo Antrenmanı Redd online-canlı, elektrik bir konserle geliyor… Prof. Dr. Türker Kılıç’ın yeni kitabı çıktı DEVA PARTİSİ: ‘Gelecekteki olası sağlık sorunlardan halkı GDO’ya mahkum eden bu iktidar sorumludur’

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır