Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı: Doğayı kirletme, geleceğimizi karartma!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı: Doğayı kirletme, geleceğimizi karartma!
Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı: Doğayı kirletme, geleceğimizi karartma!

Edremit’te Tema Vakfı Dalyan sahilinde çevre temizliği etkinliği düzenledi. Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı da etkinliğe katılarak destek verdi.

Tema Vakfı Balıkesir ve Edremit ilçe temsilcilikleri, Genç Tema ve Çocuk Halk Oyunları ekibiyle birlikte Altınkum Mahallesi Dalyan sahilini temizlediler. Edremit Belediyesi ve Edremit Kent Konseyi’nin destek verdiği etkinliğe Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı, Tema Vakfı Balıkesir İl Temsilcisi Metin Kuter ve Edremit İlçe Temsilcisi Ebru Tunçel katıldı. Etkinlikte çocuklar “Doğayı Kirletme, Geleceğimizi Karartma” mesajını verdiler.

Temiz Çevre, Temiz Edremit için tam destek

Genel Sekreter Tayfun Canlı, “Edremit ve Balıkesir Tema Temsilciliği tarafından yapılan kıyı temizliği gönüllü çalışmasına destek veriyoruz. Edremit Tema gönüllü çocuklarımızın farkındalık etkinliğine katılıyoruz. Temiz çevre, temiz Edremit için hep birlikte tam destek diyoruz" dedi.

 

“Doğayı kirletme geleceğimizi karartma” sloganıyla dalyan sahilinde başlayan etkinlik kentin çeşitli bölgelerinde devam edecek.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Edremit Kent Konseyi Genel Sekreteri Tayfun Canlı: Doğayı kirletme, geleceğimizi karartma! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kış Aylarında Altıncı Hastalık Riskine Dikkat Pandemi sigorta ihtiyaç ve çözümlerini yeniden şekillendiriyor Beş Okul’un Buluşması ile UzaktanEğitimde Fark Yaratıyorlar Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2021 Yaz Etkinlikleri başlıyor Amazfit, ESOK Rally’nin Resmi Akıllı Saat Partneri Oldu Amor Towles’ten Siyah Beyaz Bir Manhattan Hikâyesi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır