Ege – İzmir Depremi ile ilgili son dakika gelişmeler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ege – İzmir Depremi ile ilgili son dakika gelişmeler
Ege – İzmir Depremi ile ilgili son dakika gelişmeler

AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Ege Denizi İzmir Seferihisar ilçesi açıklarında 14.51’de 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem yerin 17,26 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Son dakika bilgisi olarak AFAD 1’i boğularak olmak üzere 6 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 250 yaralı olduğu bilgisini paylaştı.

AKUT Acil Durum Yönetimi görev başında bölgeden gelecek gelişmeleri yakından takip ediyor. AKUT İzmir, Kuşadası, Yarımada ve Manisa ekipleri bölgeye intikal etmiş, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bodrum, Denizli, Eskişehir, Fethiye, Kaş ve Marmaris ekipleri de deprem ardından bölgeye hareket etmiştir.

AKUT arama kurtarma ekiplerinin ise bu zamana kadar 3 canlı kazazedenin enkazlardan çıkarılmasına yardımcı olduğu bilgisi verildi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Ege – İzmir Depremi ile ilgili son dakika gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

MURAT EVGİN’İN ALBÜMÜ 3 KITADA YAYINDA Doğan Holding Kurumsal Yatırımcı Buluşması, Türkiye’nin önde gelen yatırım kurumlarının katılımıyla gerçekleşti. Kordsa, 2019 Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı Cansever’den RAP şarkı geliyor Doğa ve İnsana Dair Sıra Dışı Bir Film: Kovan İmar Barışı;’ Depreme dayanıklılık önkoşulu’ gözetilerek güncellenmeli

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır